Weidemann 2070 cx 80 Mini rýpadlo z Německo na prodej na Truck1, ID: 7003615
Najít WEIDEMANNPřejít na nabídky WEIDEMANN
Zpráva byla přesunuta do archivu

Tento inzerát byl odstraněn z naší databáze. Můžete si však objednat: Weidemann 2070 cx 80

Zadat poptávkový inzerát
Otevřete katalog
Inzerát Mini rýpadlo Weidemann 2070 cx 80 již není dostupný, ale našli jsme podobné nabídky (10)
Podobné nabídky:
Weidemann 2070 cx lp - Mini rýpadlo: obrázek 1
Weidemann 2070 cx lp - Mini rýpadlo: obrázek 2
Weidemann 2070 cx lp - Mini rýpadlo: obrázek 3
Weidemann 2070 cx lp - Mini rýpadlo: obrázek 4
Weidemann 2070 cx lp - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

Weidemann 2070 cx lp

Mini rýpadlo
20171790 h37 koni
Německo, Harkebrügge
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo 46618-SKFI3PI

34 900EUR

  • ≈ 846 729 CZK
  • ≈ 39 679 USD
20171790 h37 koni
Německo, Harkebrügge
Kontaktujte prodejce
Weidemann 2070 cx lp - Mini rýpadlo: obrázek 1
Weidemann 2070 cx lp - Mini rýpadlo: obrázek 2
Weidemann 2070 cx lp - Mini rýpadlo: obrázek 3
Weidemann 2070 cx lp - Mini rýpadlo: obrázek 4
Weidemann 2070 cx lp - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

Weidemann 2070 cx lp

Mini rýpadlo
2017
Německo, Harkebrügge
Zveřejněno: 11d.Referenční číslo 46618-MN3P5PZ

34 900EUR

  • ≈ 846 729 CZK
  • ≈ 39 679 USD
2017
Německo, Harkebrügge
Kontaktujte prodejce
Weidemann 2070 cx 50 - Mini rýpadlo: obrázek 1
Weidemann 2070 cx 50 - Mini rýpadlo: obrázek 2
Weidemann 2070 cx 50 - Mini rýpadlo: obrázek 3
Weidemann 2070 cx 50 - Mini rýpadlo: obrázek 4
Weidemann 2070 cx 50 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (26)

Weidemann 2070 cx 50

Mini rýpadlo
20105200 h37 koni
Německo, Eberschwang
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo 46618-84WRKZV

32 416EUR

  • ≈ 786 464 CZK
  • ≈ 36 855 USD
20105200 h37 koni
Německo, Eberschwang
Kontaktujte prodejce
Weidemann 1775 cx ska - Mini rýpadlo: obrázek 1
Weidemann 1775 cx ska - Mini rýpadlo: obrázek 2
Weidemann 1775 cx ska - Mini rýpadlo: obrázek 3
Weidemann 1775 cx ska - Mini rýpadlo: obrázek 4
Weidemann 1775 cx ska - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (10)

Weidemann 1775 cx ska

Mini rýpadlo
2013
Německo, Burgkirchen
Zveřejněno: 17d.Referenční číslo 46618-PC8AXPJ

36 900EUR

  • ≈ 895 253 CZK
  • ≈ 41 953 USD
2013
Německo, Burgkirchen
Kontaktujte prodejce
Weidemann 3070 cx60 lp t - Mini rýpadlo: obrázek 1
Weidemann 3070 cx60 lp t - Mini rýpadlo: obrázek 2
Weidemann 3070 cx60 lp t - Mini rýpadlo: obrázek 3
Weidemann 3070 cx60 lp t - Mini rýpadlo: obrázek 4
Weidemann 3070 cx60 lp t - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (40)

Weidemann 3070 cx60 lp t

Mini rýpadlo
20135624 h45 koni
Německo, Itterbeck
Zveřejněno: 17d.Referenční číslo 46618-1YCDZWU

34 000EUR

  • ≈ 824 894 CZK
  • ≈ 38 656 USD
20135624 h45 koni
Německo, Itterbeck
Kontaktujte prodejce
Weidemann 1775 cx 50 - Mini rýpadlo: obrázek 1
Weidemann 1775 cx 50 - Mini rýpadlo: obrázek 2
Weidemann 1775 cx 50 - Mini rýpadlo: obrázek 3
Weidemann 1775 cx 50 - Mini rýpadlo: obrázek 4
Weidemann 1775 cx 50 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (8)

Weidemann 1775 cx 50

Mini rýpadlo
20082008 h
Německo, Kobenz
Zveřejněno: 10d.Referenční číslo 46618-GXFTFFF

33 000EUR

  • ≈ 800 632 CZK
  • ≈ 37 519 USD
20082008 h
Německo, Kobenz
Kontaktujte prodejce
Weidemann 1255cx35 mit kabine 30km/h typenschein - Mini rýpadlo: obrázek 1
Weidemann 1255cx35 mit kabine 30km/h typenschein - Mini rýpadlo: obrázek 2
Weidemann 1255cx35 mit kabine 30km/h typenschein - Mini rýpadlo: obrázek 3
Weidemann 1255cx35 mit kabine 30km/h typenschein - Mini rýpadlo: obrázek 4
Weidemann 1255cx35 mit kabine 30km/h typenschein - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (18)

Weidemann 1255cx35 mit kabine 30km/h typenschein

Mini rýpadlo
2010
Německo, Burgkirchen
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo 46618-JDPYZWA

34 000EUR

  • ≈ 824 894 CZK
  • ≈ 38 656 USD
2010
Německo, Burgkirchen
Kontaktujte prodejce
YANMAR VIO80U - Mini rýpadlo: obrázek 1
YANMAR VIO80U - Mini rýpadlo: obrázek 2
YANMAR VIO80U - Mini rýpadlo: obrázek 3
YANMAR VIO80U - Mini rýpadlo: obrázek 4
YANMAR VIO80U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (5)

YANMAR VIO80U

Mini rýpadlo
20143500 km3500 h
Itálie, Chiarano
Zveřejněno: 25d.

36 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 873 417 CZK
  • ≈ 40 930 USD
20143500 km3500 h
Itálie, Chiarano
Kontaktujte prodejce
Weidemann 2070 cx 80 - Mini rýpadlo: obrázek 1
Weidemann 2070 cx 80 - Mini rýpadlo: obrázek 2
Weidemann 2070 cx 80 - Mini rýpadlo: obrázek 3
Weidemann 2070 cx 80 - Mini rýpadlo: obrázek 4
Weidemann 2070 cx 80 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

Weidemann 2070 cx 80

Mini rýpadlo
20128045 h56 koni
Německo, Harkebrügge
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo 46618-PANPZCB

23 900EUR

  • ≈ 579 852 CZK
  • ≈ 27 173 USD
20128045 h56 koni
Německo, Harkebrügge
Kontaktujte prodejce
Weidemann 1775 cx 50 - Mini rýpadlo: obrázek 1
Weidemann 1775 cx 50 - Mini rýpadlo: obrázek 2
Weidemann 1775 cx 50 - Mini rýpadlo: obrázek 3
Weidemann 1775 cx 50 - Mini rýpadlo: obrázek 4
Weidemann 1775 cx 50 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (8)

Weidemann 1775 cx 50

Mini rýpadlo
2008
Německo, Kobenz
Zveřejněno: 9d.Referenční číslo 46618-LQARFNX

29 204EUR

  • ≈ 708 535 CZK
  • ≈ 33 203 USD
2008
Německo, Kobenz
Kontaktujte prodejce

Mini rýpadlo Weidemann 2070 cx 80

Zobrazit podobné
Hmm, zdá se, že je položka prodána
Mini rýpadlo Weidemann 2070 cx 80: obrázek 1

Najděte nové nabídky v katalogu

Otevřete katalog
zoom in
Mini rýpadlo Weidemann 2070 cx 80: obrázek 1
See what's in stock now
PRODÁNO

35 310EUR

  • ≈ 856 677 CZK
  • ≈ 40 145 USD

6 Únor 2023

Tento inzerát je uložen v archivu pro referenci (specifikace, obvyklá cena). Na webu nejsou žádné zastaralé inzeráty — všechny aktivní nabídky najdete níže.

Značka

Referenční číslo

46618-JNFL8RD
Rok výroby

Max. rychlost

30 km/h
Hydraulika

Lokace

Německo, AT-4906 EBERSCHWANG
Motor/transmise
výkonnost motoru

60 koni
Kabina
druh kabiny

denní

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

PRODÁNO

35 310EUR

  • ≈ 856 677 CZK
  • ≈ 40 145 USD

6 Únor 2023

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - E-FARM COM