Nový Mini rýpadlo SANY SY35U na prodej na Truck1, ID: 9089755
Najít SANYPřejít na nabídky SANY
Zpráva byla přesunuta do archivu

Tento inzerát byl odstraněn z naší databáze. Můžete si však objednat: SANY SY35U

Zadat poptávkový inzerát
Otevřete katalog
Inzerát Mini rýpadlo SANY SY35U již není dostupný, ale našli jsme podobné nabídky (100)
Podobné nabídky:
Nejvhodnější
Podobné cenou
Ve vašem okolí
Stejný rok
SANY SY55U - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY55U - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY55U - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY55U - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY55U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (9)

SANY SY55U

Mini rýpadlo
Nový20261 h
Nový
Čína, Dianbu

21 400EUR

  • ≈ 520 638 CZK
  • ≈ 24 568 USD
Nový20261 h
Nový
Čína, Dianbu
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (14)

SANY SY35U

Mini rýpadlo
Nový20262 hVlastní váha: 3500 kgNosnost: 3500 kg27 koni
Nový
Čína, Shanghai
Zveřejněno: 2měs.

20 470EUR

  • ≈ 498 012 CZK
  • ≈ 23 500 USD
Nový20262 hVlastní váha: 3500 kgNosnost: 3500 kg27 koni
Nový
Čína, Shanghai
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (5)

SANY SY26U

Mini rýpadlo
20251 h
Čína, Jin Shan Qu
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo Ryan SY26U

21 689EUR

  • ≈ 527 669 CZK
  • ≈ 24 899 USD
20251 h
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
SANY sy55u - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY sy55u - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY sy55u - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY sy55u - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY sy55u - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (13)

SANY sy55u

Mini rýpadlo
Nový20267 hVlastní váha: 5500 kg47 koni
Nový
Čína, Jin Shan Qu

21 776EUR

  • ≈ 529 786 CZK
  • ≈ 24 999 USD
Nový20267 hVlastní váha: 5500 kg47 koni
Nový
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
SANY SY35U 3000 UNTS IN STOCK CHINA BIGGEST SUPPLIER - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY35U 3000 UNTS IN STOCK CHINA BIGGEST SUPPLIER - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY35U 3000 UNTS IN STOCK CHINA BIGGEST SUPPLIER - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY35U 3000 UNTS IN STOCK CHINA BIGGEST SUPPLIER - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY35U 3000 UNTS IN STOCK CHINA BIGGEST SUPPLIER - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (13)

SANY SY35U 3000 UNTS IN STOCK CHINA BIGGEST SUPPLIER

Mini rýpadlo
2024200 km
Čína, Min Hang Qu
Zveřejněno: 2d.

21 967EUR

  • ≈ 534 432 CZK
  • ≈ 25 218 USD
2024200 km
Čína, Min Hang Qu
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (9)

SANY SY35U

Mini rýpadlo
202524 koni
Čína, Dianbu

20 000EUR

  • ≈ 486 578 CZK
  • ≈ 22 960 USD
202524 koni
Čína, Dianbu
SANY SY215C - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY215C - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY215C - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY215C - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY215C - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (12)

SANY SY215C

Mini rýpadlo
2024521 h
Čína, Songjiang District
Zveřejněno: 13d.

20 905EUR

  • ≈ 508 595 CZK
  • ≈ 23 999 USD
2024521 h
Čína, Songjiang District
SANY SY55U New - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY55U New - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY55U New - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY55U New - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY55U New - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (8)

SANY SY55U New

Mini rýpadlo
Nový202648 koni
Nový
Čína, Hefei
28 500EUR

-27%

20 800EUR

  • ≈ 506 041 CZK
  • ≈ 23 879 USD
Nový202648 koni
Nový
Čína, Hefei
Kontaktujte prodejce
SANY SY35U Mini Excavator Brand New Click for Discount - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY35U Mini Excavator Brand New Click for Discount - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY35U Mini Excavator Brand New Click for Discount - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY35U Mini Excavator Brand New Click for Discount - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY35U Mini Excavator Brand New Click for Discount - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

SANY SY35U Mini Excavator Brand New Click for Discount

Mini rýpadlo
20251 h24 koni
Čína, Hefei
Zveřejněno: 11d.

21 776EUR

  • ≈ 529 786 CZK
  • ≈ 24 999 USD
20251 h24 koni
Čína, Hefei
Kontaktujte prodejce
Sany SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 1
Sany SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 2
Sany SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 3
Sany SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 4
Sany SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (15)

Sany SY35U

Mini rýpadlo
Nový2026Vlastní váha: 3780 kgNosnost: 3500 kg27 koni
Nový
Čína, Dianbu

19 500EUR

  • ≈ 474 413 CZK
  • ≈ 22 386 USD
Nový2026Vlastní váha: 3780 kgNosnost: 3500 kg27 koni
Nový
Čína, Dianbu
Sany SY 18 C Minibagger / Powertilt / 21.000 EUR - Mini rýpadlo: obrázek 1
Sany SY 18 C Minibagger / Powertilt / 21.000 EUR - Mini rýpadlo: obrázek 2
Sany SY 18 C Minibagger / Powertilt / 21.000 EUR - Mini rýpadlo: obrázek 3
Sany SY 18 C Minibagger / Powertilt / 21.000 EUR - Mini rýpadlo: obrázek 4
Sany SY 18 C Minibagger / Powertilt / 21.000 EUR - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (11)

Sany SY 18 C Minibagger / Powertilt / 21.000 EUR

Mini rýpadlo
202463 hVlastní váha: 1925 kg20 koni
Německo, Eschweiler
Zveřejněno: 2měs.

21 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 510 906 CZK
  • ≈ 24 108 USD
202463 hVlastní váha: 1925 kg20 koni
Německo, Eschweiler
Kontaktujte prodejce
Sany SY18C SY18C - Mini rýpadlo: obrázek 1

Sany SY18C SY18C

Mini rýpadlo
Nový20265 h
Nový
Německo, Westerstede

21 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 510 906 CZK
  • ≈ 24 108 USD
Nový20265 h
Nový
Německo, Westerstede
Kontaktujte prodejce
SANY SY35U New - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY35U New - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY35U New - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY35U New - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY35U New - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (9)

SANY SY35U New

Mini rýpadlo
Nový2026Nosnost: 3500 kg27 koni
Nový
Čína, Hefei
22 400EUR

-14,3%

19 200EUR

  • ≈ 467 114 CZK
  • ≈ 22 042 USD
Nový2026Nosnost: 3500 kg27 koni
Nový
Čína, Hefei
Kontaktujte prodejce
SANY SY26U Mini Excavator Brand New Click for Discount - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY26U Mini Excavator Brand New Click for Discount - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY26U Mini Excavator Brand New Click for Discount - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY26U Mini Excavator Brand New Click for Discount - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY26U Mini Excavator Brand New Click for Discount - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

SANY SY26U Mini Excavator Brand New Click for Discount

Mini rýpadlo
202120 koni
Čína, Hefei
Zveřejněno: 11d.

21 776EUR

  • ≈ 529 786 CZK
  • ≈ 24 999 USD
202120 koni
Čína, Hefei
Kontaktujte prodejce
Kubota U 35-3 Kubota U 35-3 - Mini rýpadlo: obrázek 1
Kubota U 35-3 Kubota U 35-3 - Mini rýpadlo: obrázek 2
Kubota U 35-3 Kubota U 35-3 - Mini rýpadlo: obrázek 3
Kubota U 35-3 Kubota U 35-3 - Mini rýpadlo: obrázek 4
Kubota U 35-3 Kubota U 35-3 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (9)

Kubota U 35-3 Kubota U 35-3

Mini rýpadlo
20146200 h
Rumunsko, Borș

21 500EUR

  • ≈ 523 071 CZK
  • ≈ 24 682 USD
20146200 h
Rumunsko, Borș
Kontaktujte prodejce
Kubota U 35-3 Kubota U 35-3 - Mini rýpadlo: obrázek 1
Kubota U 35-3 Kubota U 35-3 - Mini rýpadlo: obrázek 2
Kubota U 35-3 Kubota U 35-3 - Mini rýpadlo: obrázek 3
Kubota U 35-3 Kubota U 35-3 - Mini rýpadlo: obrázek 4
Kubota U 35-3 Kubota U 35-3 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

Kubota U 35-3 Kubota U 35-3

Mini rýpadlo
20103700 h
Rumunsko, Borș

21 000EUR

  • ≈ 510 906 CZK
  • ≈ 24 108 USD
20103700 h
Rumunsko, Borș
Kontaktujte prodejce
SANY SY35U new mini excavator - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY35U new mini excavator - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY35U new mini excavator - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY35U new mini excavator - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY35U new mini excavator - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (15)

SANY SY35U new mini excavator

Mini rýpadlo
Nový20262 hNosnost: 3500 kg27 koni
Nový
Čína, Hefei
21 000EUR

-9%

19 100EUR

  • ≈ 464 681 CZK
  • ≈ 21 927 USD
Nový20262 hNosnost: 3500 kg27 koni
Nový
Čína, Hefei
Kontaktujte prodejce
SANY SY35U Brand New Excavator - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY35U Brand New Excavator - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY35U Brand New Excavator - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY35U Brand New Excavator - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY35U Brand New Excavator - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

SANY SY35U Brand New Excavator

Mini rýpadlo
202410 h
Čína, Hefei
Zveřejněno: 11d.

24 800EUR

  • ≈ 603 356 CZK
  • ≈ 28 471 USD
202410 h
Čína, Hefei
Kontaktujte prodejce
Sany SY 18 C Minibagger 19.900 EUR - Mini rýpadlo: obrázek 1
Sany SY 18 C Minibagger 19.900 EUR - Mini rýpadlo: obrázek 2
Sany SY 18 C Minibagger 19.900 EUR - Mini rýpadlo: obrázek 3
Sany SY 18 C Minibagger 19.900 EUR - Mini rýpadlo: obrázek 4
Sany SY 18 C Minibagger 19.900 EUR - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (11)

Sany SY 18 C Minibagger 19.900 EUR

Mini rýpadlo
Nový2024Vlastní váha: 1925 kg20 koni
Nový
Německo, Eschweiler
Zveřejněno: 1měs.

19 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 484 145 CZK
  • ≈ 22 845 USD
Nový2024Vlastní váha: 1925 kg20 koni
Nový
Německo, Eschweiler
Kontaktujte prodejce
SANY SY35C - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY35C - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY35C - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY35C - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY35C - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (10)

SANY SY35C

Mini rýpadlo
Nový20261 h
Nový
Čína, Dianbu

18 900EUR

  • ≈ 459 816 CZK
  • ≈ 21 697 USD
Nový20261 h
Nový
Čína, Dianbu
Sany sy35u - Mini rýpadlo: obrázek 1
Sany sy35u - Mini rýpadlo: obrázek 2
Sany sy35u - Mini rýpadlo: obrázek 3
Sany sy35u - Mini rýpadlo: obrázek 4
Sany sy35u - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (13)

sany sy35u

Mini rýpadlo
2024849 hVlastní váha: 3500 kg27 koni
Čína, Jin Shan Qu
Zveřejněno: 2měs.

15 679EUR

  • ≈ 381 452 CZK
  • ≈ 18 000 USD
2024849 hVlastní váha: 3500 kg27 koni
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
SANY sy35u - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY sy35u - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY sy35u - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY sy35u - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY sy35u - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (11)

SANY sy35u

Mini rýpadlo
2024452 hVlastní váha: 3500 kg30 koni
Čína, Jin Shan Qu

15 243EUR

  • ≈ 370 845 CZK
  • ≈ 17 499 USD
2024452 hVlastní váha: 3500 kg30 koni
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (8)

SANY SY26U

Mini rýpadlo
Nový202620 koni
Nový
Čína, Hefei
Zveřejněno: 2měs.
17 800EUR

-1,7%

17 500EUR

Cena s DPH

  • ≈ 425 755 CZK
  • ≈ 20 090 USD
Nový202620 koni
Nový
Čína, Hefei
Kontaktujte prodejce
Sany SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 1
Sany SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 2
Sany SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 3
Sany SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 4

Sany SY35U

Mini rýpadlo
Vlastní váha: 3780 kg27 koni
Čína, Hefei
Zveřejněno: 2rok.

15 763EUR

  • ≈ 383 496 CZK
  • ≈ 18 096 USD
Vlastní váha: 3780 kg27 koni
Čína, Hefei
Kontaktujte prodejce
SANY SY26U New - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY26U New - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY26U New - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY26U New - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY26U New - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (10)

SANY SY26U New

Mini rýpadlo
Nový202620 koni
Nový
Čína, Hefei
17 800EUR

-1,7%

17 500EUR

  • ≈ 425 755 CZK
  • ≈ 20 090 USD
Nový202620 koni
Nový
Čína, Hefei
Kontaktujte prodejce
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (9)

SANY SY26U

Mini rýpadlo
2025350 h
Čína, Kowloon
Zveřejněno: 1rok.

16 500EUR

  • ≈ 401 426 CZK
  • ≈ 18 942 USD
2025350 h
Čína, Kowloon
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (18)

SANY SY35U

Mini rýpadlo
2023152 h
Čína, Jin Shan Qu
Zveřejněno: 19d.Referenční číslo Coco SY35U

14 721EUR

  • ≈ 358 145 CZK
  • ≈ 16 900 USD
2023152 h
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
SANY SY18U - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY18U - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY18U - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY18U - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY18U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (10)

SANY SY18U

Mini rýpadlo
Nový20262 hVlastní váha: 1950 kg20 koni
Nový
Čína, Shanghai
Zveřejněno: 22d.

16 201EUR

  • ≈ 394 152 CZK
  • ≈ 18 599 USD
Nový20262 hVlastní váha: 1950 kg20 koni
Nový
Čína, Shanghai
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (9)

SANY SY35U

Mini rýpadlo
202225 koni
Čína, Song Jiang Qu
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo N-021

14 459EUR

  • ≈ 351 771 CZK
  • ≈ 16 599 USD
202225 koni
Čína, Song Jiang Qu
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (9)

SANY SY35U

Mini rýpadlo
202226 koni
Čína, Song Jiang Qu
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo N-51

14 459EUR

  • ≈ 351 771 CZK
  • ≈ 16 599 USD
202226 koni
Čína, Song Jiang Qu
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

SANY SY26U

Mini rýpadlo
2023765 h21 koni
Čína, -
Zveřejněno: 12d.

15 800EUR

  • ≈ 384 396 CZK
  • ≈ 18 139 USD
2023765 h21 koni
Čína, -
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (10)

SANY SY35U

Mini rýpadlo
2025330 hNosnost: 3500 kg27 koni
Čína, Hefei

13 800EUR

  • ≈ 335 738 CZK
  • ≈ 15 842 USD
2025330 hNosnost: 3500 kg27 koni
Čína, Hefei
Kontaktujte prodejce
SANY sy55u - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY sy55u - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY sy55u - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY sy55u - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY sy55u - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (10)

SANY sy55u

Mini rýpadlo
2024634 h
Čína, Jin Shan Qu

13 937EUR

  • ≈ 339 071 CZK
  • ≈ 16 000 USD
2024634 h
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
Sany SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 1
Sany SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 2
Sany SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 3
Sany SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 4
Sany SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (12)

Sany SY35U

Mini rýpadlo
2020921 hVlastní váha: 3780 kgNosnost: 3500 kg27 koni
Čína, Dianbu

12 881EUR

  • ≈ 313 380 CZK
  • ≈ 14 787 USD
2020921 hVlastní váha: 3780 kgNosnost: 3500 kg27 koni
Čína, Dianbu
Sany SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 1
Sany SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 2
Sany SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 3
Sany SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 4
Sany SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (8)

Sany SY26U

Mini rýpadlo
2023650 h
Čína, Dianbu

14 500EUR

  • ≈ 352 769 CZK
  • ≈ 16 646 USD
2023650 h
Čína, Dianbu
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY26U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (14)

SANY SY26U

Mini rýpadlo
2023603 hNosnost: 2600 kg20 koni
Čína, Hefei
18 500EUR

-22,2%

14 400EUR

  • ≈ 350 336 CZK
  • ≈ 16 531 USD
2023603 hNosnost: 2600 kg20 koni
Čína, Hefei
Kontaktujte prodejce
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY35U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (8)

SANY SY35U

Mini rýpadlo
20231065 h
Čína, Kowloon

12 500EUR

  • ≈ 304 111 CZK
  • ≈ 14 350 USD
20231065 h
Čína, Kowloon
Hitachi ZX35U - Mini rýpadlo: obrázek 1
Hitachi ZX35U - Mini rýpadlo: obrázek 2
Hitachi ZX35U - Mini rýpadlo: obrázek 3
Hitachi ZX35U - Mini rýpadlo: obrázek 4
Hitachi ZX35U - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

Hitachi ZX35U

Mini rýpadlo
2018Vlastní váha: 1850 kgNosnost: 3500 kg14 koni
Čína, Shanghai
Zveřejněno: 2měs.

17 856EUR

  • ≈ 434 416 CZK
  • ≈ 20 499 USD
2018Vlastní váha: 1850 kgNosnost: 3500 kg14 koni
Čína, Shanghai
SANY SY75 Mini Excavator Click for Discount - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY75 Mini Excavator Click for Discount - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY75 Mini Excavator Click for Discount - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY75 Mini Excavator Click for Discount - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY75 Mini Excavator Click for Discount - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (11)

SANY SY75 Mini Excavator Click for Discount

Mini rýpadlo
2023
Čína, Hefei
Zveřejněno: 11d.

17 800EUR

  • ≈ 433 054 CZK
  • ≈ 20 435 USD
2023
Čína, Hefei
Kontaktujte prodejce
SANY SY95C - Mini rýpadlo: obrázek 1
SANY SY95C - Mini rýpadlo: obrázek 2
SANY SY95C - Mini rýpadlo: obrázek 3
SANY SY95C - Mini rýpadlo: obrázek 4
SANY SY95C - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (12)

SANY SY95C

Mini rýpadlo
2023966 hNosnost: 9000 kg72 koni
Čína, Hefei

16 500EUR

  • ≈ 401 426 CZK
  • ≈ 18 942 USD
2023966 hNosnost: 9000 kg72 koni
Čína, Hefei
Kontaktujte prodejce

Nový Mini rýpadlo SANY SY35U

Zobrazit podobné
Hmm, zdá se, že je položka prodána
Nový Mini rýpadlo SANY SY35U: obrázek 1

Najděte nové nabídky v katalogu

Otevřete katalog
zoom in
Nový Mini rýpadlo SANY SY35U: obrázek 1
See what's in stock now
PRODÁNO

21 291EUR

  • ≈ 517 986 CZK
  • ≈ 24 442 USD

27 Listopad 2024

Tento inzerát je uložen v archivu pro referenci (specifikace, obvyklá cena). Na webu nejsou žádné zastaralé inzeráty — všechny aktivní nabídky najdete níže.

Značka

Rok výroby

Nový

Datum první registrace

09.10.2024
Hmotnost

3780 kg
Vlastní váha

3780 kg
Celková váha

3780 kg
Provozní hmotnost

3780 kg
Délka

4910 mm
Šířka

1720 mm
Výška

2555 mm
Kapacita

0.12 m³
Transportní délka

4910 mm
Transportní šířka

1720 mm
Transportní výška

2555 mm
Lokace

Čína, 2010, Building 1, Baoye East City Plaza, Yaohai District, Hefei City, Anhui Province, China
Motor/transmise
objem motoru

1.64 krychlových cm.
motor

KUBOTA
Kabina
kabina

Dodatečně
certifikace

CE,EPA
americký

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

PRODÁNO

21 291EUR

  • ≈ 517 986 CZK
  • ≈ 24 442 USD

27 Listopad 2024

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie a se zpracováním svých osobních údajů. Zjistit více
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Juexin Construction Machinery