KOMATSU PC56-7 Mini rýpadlo z Čína na prodej na Truck1, ID: 9434565
Najít KOMATSU PC56-7Přejít na nabídky KOMATSU PC56-7
Zpráva byla přesunuta do archivu

Tento inzerát byl odstraněn z naší databáze. Můžete si však objednat: KOMATSU PC56-7

Zadat poptávkový inzerát
Otevřete katalog
Inzerát Mini rýpadlo KOMATSU PC56-7 již není dostupný, ale našli jsme podobné nabídky (20)
Podobné nabídky:
KOMATSU PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 1
KOMATSU PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 2
KOMATSU PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 3
KOMATSU PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 4
KOMATSU PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

KOMATSU PC56-7

Mini rýpadlo
20201300 h46 koni
Čína, Jin Shan Qu

6 851EUR

  • ≈ 164 961 CZK
  • ≈ 7 999 USD
20201300 h46 koni
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
KOMATSU PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 1
KOMATSU PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 2
KOMATSU PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 3
KOMATSU PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 4
KOMATSU PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

KOMATSU PC56-7

Mini rýpadlo
2020
Čína, Jin Shan Qu
Zveřejněno: 2d.

6 851EUR

  • ≈ 164 961 CZK
  • ≈ 7 999 USD
2020
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
KOMATSU PC56 - Mini rýpadlo: obrázek 1
KOMATSU PC56 - Mini rýpadlo: obrázek 2
KOMATSU PC56 - Mini rýpadlo: obrázek 3
KOMATSU PC56 - Mini rýpadlo: obrázek 4
KOMATSU PC56 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (7)

KOMATSU PC56

Mini rýpadlo
2020800 h
Čína, Jin Shan Qu
Zveřejněno: 2měs.

6 851EUR

  • ≈ 164 961 CZK
  • ≈ 7 999 USD
2020800 h
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
KOMATSU PC56 komatsu mini excavator PC55 PC60 - Mini rýpadlo: obrázek 1
KOMATSU PC56 komatsu mini excavator PC55 PC60 - Mini rýpadlo: obrázek 2
KOMATSU PC56 komatsu mini excavator PC55 PC60 - Mini rýpadlo: obrázek 3
KOMATSU PC56 komatsu mini excavator PC55 PC60 - Mini rýpadlo: obrázek 4
KOMATSU PC56 komatsu mini excavator PC55 PC60 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

KOMATSU PC56 komatsu mini excavator PC55 PC60

Mini rýpadlo
2020500 h46 koni
Čína, Jin Shan Qu

6 851EUR

  • ≈ 164 961 CZK
  • ≈ 7 999 USD
2020500 h46 koni
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
KOMATSU PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 1
KOMATSU PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 2

KOMATSU PC56-7

Mini rýpadlo
20173500 h43 koni
Čína, Jin Shan Qu
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo 100

7 279EUR

  • ≈ 175 267 CZK
  • ≈ 8 499 USD
20173500 h43 koni
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
Komatsu PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 1
Komatsu PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 2
Komatsu PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 3

Komatsu PC56-7

Mini rýpadlo
20162000 h
Čína, Shanghai
Zveřejněno: 1měs.

7 279EUR

17% DPH

  • ≈ 175 267 CZK
  • ≈ 8 499 USD
20162000 h
Čína, Shanghai
Komatsu PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 1
Komatsu PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 2
Komatsu PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 3
Komatsu PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 4
Komatsu PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (13)

Komatsu PC56-7

Mini rýpadlo
20201616 hVlastní váha: 5000 kg48 koni
Čína, Min Hang Qu
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo SY226

7 708EUR

  • ≈ 185 597 CZK
  • ≈ 9 000 USD
20201616 hVlastní váha: 5000 kg48 koni
Čína, Min Hang Qu
KOMATSU PC55 PC55MR PC56 PC60 - Mini rýpadlo: obrázek 1
KOMATSU PC55 PC55MR PC56 PC60 - Mini rýpadlo: obrázek 2
KOMATSU PC55 PC55MR PC56 PC60 - Mini rýpadlo: obrázek 3
KOMATSU PC55 PC55MR PC56 PC60 - Mini rýpadlo: obrázek 4
KOMATSU PC55 PC55MR PC56 PC60 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

KOMATSU PC55 PC55MR PC56 PC60

Mini rýpadlo
20182400 h42 koni
Čína, Jin Shan Qu

6 851EUR

  • ≈ 164 961 CZK
  • ≈ 7 999 USD
20182400 h42 koni
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
KOMATSU PC58 PC35 PC45 PC55 PC56 PC60 - Mini rýpadlo: obrázek 1
KOMATSU PC58 PC35 PC45 PC55 PC56 PC60 - Mini rýpadlo: obrázek 2
KOMATSU PC58 PC35 PC45 PC55 PC56 PC60 - Mini rýpadlo: obrázek 3
KOMATSU PC58 PC35 PC45 PC55 PC56 PC60 - Mini rýpadlo: obrázek 4
KOMATSU PC58 PC35 PC45 PC55 PC56 PC60 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (8)

KOMATSU PC58 PC35 PC45 PC55 PC56 PC60

Mini rýpadlo
2023
Čína, Jin Shan Qu

6 851EUR

  • ≈ 164 961 CZK
  • ≈ 7 999 USD
2023
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
Komatsu PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 1
Komatsu PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 2
Komatsu PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 3
Komatsu PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 4
Komatsu PC56-7 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

Komatsu PC56-7

Mini rýpadlo
20182100 hVlastní váha: 6700 kgNosnost: 5600 kg47 koni
Čína, Shanghai
Zveřejněno: 1měs.

7 622EUR

  • ≈ 183 526 CZK
  • ≈ 8 899 USD
20182100 hVlastní váha: 6700 kgNosnost: 5600 kg47 koni
Čína, Shanghai
KOMATSU PC56 - Mini rýpadlo: obrázek 1
KOMATSU PC56 - Mini rýpadlo: obrázek 2
KOMATSU PC56 - Mini rýpadlo: obrázek 3
KOMATSU PC56 - Mini rýpadlo: obrázek 4
KOMATSU PC56 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (7)

KOMATSU PC56

Mini rýpadlo
2020800 h
Čína, Jin Shan Qu

7 708EUR

  • ≈ 185 597 CZK
  • ≈ 9 000 USD
2020800 h
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 1
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 2
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 3
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 4
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (9)

KOMATSU PC60-7

Mini rýpadlo
20181200 h
Čína, Jin Shan Qu

6 851EUR

  • ≈ 164 961 CZK
  • ≈ 7 999 USD
20181200 h
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 1
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 2
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 3
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 4
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (10)

KOMATSU PC60-7

Mini rýpadlo
20183600 h55 koni
Čína, Jin Shan Qu
Zveřejněno: 2měs.

6 851EUR

  • ≈ 164 961 CZK
  • ≈ 7 999 USD
20183600 h55 koni
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 1
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 2
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 3
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 4
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (8)

KOMATSU PC60-7

Mini rýpadlo
2018
Čína, Jin Shan Qu

6 851EUR

  • ≈ 164 961 CZK
  • ≈ 7 999 USD
2018
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 1
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 2
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 3
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 4
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (7)

KOMATSU PC60-7

Mini rýpadlo
2018
Čína, Jin Shan Qu
Zveřejněno: 1měs.

6 851EUR

  • ≈ 164 961 CZK
  • ≈ 7 999 USD
2018
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
KOMATSU PC35 PC40 PC50 PC55 P60 - Mini rýpadlo: obrázek 1
KOMATSU PC35 PC40 PC50 PC55 P60 - Mini rýpadlo: obrázek 2
KOMATSU PC35 PC40 PC50 PC55 P60 - Mini rýpadlo: obrázek 3
KOMATSU PC35 PC40 PC50 PC55 P60 - Mini rýpadlo: obrázek 4
KOMATSU PC35 PC40 PC50 PC55 P60 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (9)

KOMATSU PC35 PC40 PC50 PC55 P60

Mini rýpadlo
2020572 h
Čína, Jin Shan Qu
Zveřejněno: 30d.

6 851EUR

  • ≈ 164 961 CZK
  • ≈ 7 999 USD
2020572 h
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 1
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 2
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 3
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 4
KOMATSU PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (8)

KOMATSU PC60-7

Mini rýpadlo
2020890 h55 koni
Čína, Songjiang District
Zveřejněno: 14d.

7 536EUR

  • ≈ 181 455 CZK
  • ≈ 8 799 USD
2020890 h55 koni
Čína, Songjiang District
KOMATSU pc35 pc55 pc60 pc70 - Mini rýpadlo: obrázek 1
KOMATSU pc35 pc55 pc60 pc70 - Mini rýpadlo: obrázek 2
KOMATSU pc35 pc55 pc60 pc70 - Mini rýpadlo: obrázek 3
KOMATSU pc35 pc55 pc60 pc70 - Mini rýpadlo: obrázek 4

KOMATSU pc35 pc55 pc60 pc70

Mini rýpadlo
20183200 h
Čína, Jin Shan Qu
Zveřejněno: 14d.

6 851EUR

  • ≈ 164 961 CZK
  • ≈ 7 999 USD
20183200 h
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce
Komatsu PC56 - Mini rýpadlo: obrázek 1
Komatsu PC56 - Mini rýpadlo: obrázek 2
Komatsu PC56 - Mini rýpadlo: obrázek 3
Komatsu PC56 - Mini rýpadlo: obrázek 4
Komatsu PC56 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (12)

Komatsu PC56

Mini rýpadlo
2024450 hVlastní váha: 5600 kg
Čína, Min Hang Qu
Zveřejněno: 2měs.

7 922EUR

  • ≈ 190 749 CZK
  • ≈ 9 250 USD
2024450 hVlastní váha: 5600 kg
Čína, Min Hang Qu
PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 1
PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 2
PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 3
PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 4
PC60-7 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

PC60-7

Mini rýpadlo
20184800 h55 koni
Čína, Jin Shan Qu

6 851EUR

  • ≈ 164 961 CZK
  • ≈ 7 999 USD
20184800 h55 koni
Čína, Jin Shan Qu
Kontaktujte prodejce

Mini rýpadlo KOMATSU PC56-7

Zobrazit podobné
Hmm, zdá se, že je položka prodána
Mini rýpadlo KOMATSU PC56-7: obrázek 1

Najděte nové nabídky v katalogu

Otevřete katalog
zoom in
Mini rýpadlo KOMATSU PC56-7: obrázek 1
See what's in stock now
Těžké stroje KOMATSU
4.2
1 recenzí
PRODÁNO

6 989EUR

  • ≈ 168 284 CZK
  • ≈ 8 160 USD

3 Červen 2025

Tento inzerát je uložen v archivu pro referenci (specifikace, obvyklá cena). Na webu nejsou žádné zastaralé inzeráty — všechny aktivní nabídky najdete níže.

Značka

Model

Rok výroby

Stav

výborný
Motohodiny

1300 h
Hmotnost

5000 kg
Délka

5935 mm
Šířka

1960 mm
Výška

2550 mm
Kapacita

0.22 m³
Barva

žlutý
Lokace

Čína, No.800 Maoye Road,Jinshan district,Shanghai,China
Motor/transmise
druh paliva

nafta
výkonnost motoru

46 koni
motor

KOMATSU

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Těžké stroje KOMATSU
4.2
1 recenzí
PRODÁNO

6 989EUR

  • ≈ 168 284 CZK
  • ≈ 8 160 USD

3 Červen 2025

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie a se zpracováním svých osobních údajů. Zjistit více
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - OUTONG MACHINERY LIMITED