Cat 301.8 Mini rýpadlo z Nizozemsko na prodej na Truck1, ID: 11404235
Najít CATERPILLAR 301.8Přejít na nabídky CATERPILLAR 301.8
Zpráva byla přesunuta do archivu

Tento inzerát byl odstraněn z naší databáze. Můžete si však objednat: Cat 301.8

Zadat poptávkový inzerát
Otevřete katalog
Inzerát Mini rýpadlo Cat 301.8 již není dostupný, ale našli jsme podobné nabídky (20)
Podobné nabídky:
Cat 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 1
Cat 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 2
Cat 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 3
Cat 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 4
Cat 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

Cat 301.8

Mini rýpadlo
20211350 hVlastní váha: 2000 kg22 koni
Nizozemsko, Wijdewormer
Zveřejněno: 6d.

19 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 470 164 CZK
  • ≈ 22 767 USD
20211350 hVlastní váha: 2000 kg22 koni
Nizozemsko, Wijdewormer
Kontaktujte prodejce
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 1
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 2
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 3
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 4
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (11)

Cat 301.8-05A

Mini rýpadlo
20212322 h22 koni
Německo, Mülheim

19 900EUR

  • ≈ 479 808 CZK
  • ≈ 23 234 USD
20212322 h22 koni
Německo, Mülheim
Kontaktujte prodejce
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 1
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 2
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 3
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 4
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (23)

Cat 301.8-05A

Mini rýpadlo
20213142 h22 koni
Německo, Nimburg
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo H8X04509

19 900EUR

  • ≈ 479 808 CZK
  • ≈ 23 234 USD
20213142 h22 koni
Německo, Nimburg
Kontaktujte prodejce
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 1
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 2
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 3
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 4
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (8)

Cat 301.8-05A

Mini rýpadlo
20211861 h22 koni
Německo, Gleidingen
Zveřejněno: 9d.Referenční číslo H8X05030

19 900EUR

  • ≈ 479 808 CZK
  • ≈ 23 234 USD
20211861 h22 koni
Německo, Gleidingen
Kontaktujte prodejce
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 1
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 2
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 3
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 4
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (24)

Cat 301.8-05A

Mini rýpadlo
20211743 h22 koni
Německo, Osterrönfeld
Zveřejněno: 9d.Referenční číslo H8X05007

19 900EUR

  • ≈ 479 808 CZK
  • ≈ 23 234 USD
20211743 h22 koni
Německo, Osterrönfeld
Kontaktujte prodejce
CATERPILLAR 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 1
CATERPILLAR 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 2
CATERPILLAR 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 3
CATERPILLAR 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 4
CATERPILLAR 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (19)

CATERPILLAR 301.8

Mini rýpadlo
20211900 h
Polsko, Kielce
Zveřejněno: 10d.

19 712EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 475 276 CZK
  • ≈ 23 015 USD
20211900 h
Polsko, Kielce
Kontaktujte prodejce
Cat 301.8 - A/C! - Mini rýpadlo: obrázek 1
Cat 301.8 - A/C! - Mini rýpadlo: obrázek 2
Cat 301.8 - A/C! - Mini rýpadlo: obrázek 3
Cat 301.8 - A/C! - Mini rýpadlo: obrázek 4
Cat 301.8 - A/C! - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

Cat 301.8 - A/C!

Mini rýpadlo
20202340 hVlastní váha: 2000 kg
Nizozemsko, Wijdewormer
Zveřejněno: 6d.

19 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 470 164 CZK
  • ≈ 22 767 USD
20202340 hVlastní váha: 2000 kg
Nizozemsko, Wijdewormer
Kontaktujte prodejce
Cat 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 1
Cat 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 2
Cat 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 3
Cat 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 4
Cat 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

Cat 301.8

Mini rýpadlo
20212594 hVlastní váha: 2000 kg22 koni
Nizozemsko, Venlo
Zveřejněno: 12d.Referenční číslo 212446

18 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 446 053 CZK
  • ≈ 21 600 USD
20212594 hVlastní váha: 2000 kg22 koni
Nizozemsko, Venlo
Kontaktujte prodejce
Caterpillar 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 1
Caterpillar 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 2
Caterpillar 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 3
Caterpillar 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 4
Caterpillar 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

Caterpillar 301.8

Mini rýpadlo
20211466 h22 koni
Nizozemsko, Wenum-Wiesel
Zveřejněno: 12d.Referenční číslo KH10293

19 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 479 808 CZK
  • ≈ 23 234 USD
20211466 h22 koni
Nizozemsko, Wenum-Wiesel
Kontaktujte prodejce
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 1
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 2
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 3
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 4
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (13)

Cat 301.8-05A

Mini rýpadlo
20221387 h22 koni
Německo, Glinde
Zveřejněno: 4d.Referenční číslo H8X06581

19 900EUR

  • ≈ 479 808 CZK
  • ≈ 23 234 USD
20221387 h22 koni
Německo, Glinde
Kontaktujte prodejce
Žádost o všech dostupných snímků

Cat 301.8-05A

Mini rýpadlo
20202209 h22 koni
Německo, Mülheim

18 950EUR

  • ≈ 456 903 CZK
  • ≈ 22 125 USD
20202209 h22 koni
Německo, Mülheim
Kontaktujte prodejce
CAT 301.6 Excavator - Mini rýpadlo: obrázek 1
CAT 301.6 Excavator - Mini rýpadlo: obrázek 2
CAT 301.6 Excavator - Mini rýpadlo: obrázek 3
CAT 301.6 Excavator - Mini rýpadlo: obrázek 4
CAT 301.6 Excavator - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (10)

CAT 301.6 Excavator

Mini rýpadlo
2021717 h
Velká Británie, Berkeley
Zveřejněno: 24d.Referenční číslo U1417

18 339EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 442 171 CZK
  • ≈ 21 412 USD
2021717 h
Velká Británie, Berkeley
Kontaktujte prodejce
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 1
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 2
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 3
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 4
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (22)

Cat 301.8-05A

Mini rýpadlo
20211430 h22 koni
Německo, Frauenaurach

21 500EUR

  • ≈ 518 386 CZK
  • ≈ 25 102 USD
20211430 h22 koni
Německo, Frauenaurach
Kontaktujte prodejce
CAT 301.8 mit Löffel, Schnellwechsler CW05, Knickmatik - Mini rýpadlo: obrázek 1
CAT 301.8 mit Löffel, Schnellwechsler CW05, Knickmatik - Mini rýpadlo: obrázek 2
CAT 301.8 mit Löffel, Schnellwechsler CW05, Knickmatik - Mini rýpadlo: obrázek 3
CAT 301.8 mit Löffel, Schnellwechsler CW05, Knickmatik - Mini rýpadlo: obrázek 4
CAT 301.8 mit Löffel, Schnellwechsler CW05, Knickmatik - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (18)

CAT 301.8 mit Löffel, Schnellwechsler CW05, Knickmatik

Mini rýpadlo
20212859 h21 koni
Německo, Hagen
Zveřejněno: 18d.Referenční číslo MIN2807261

18 190EUR

  • ≈ 438 579 CZK
  • ≈ 21 238 USD
20212859 h21 koni
Německo, Hagen
Kontaktujte prodejce
Žádost o všech dostupných snímků

Cat 301.8-05A

Mini rýpadlo
20191874 h22 koni
Německo, Kavelstorf
Zveřejněno: 18d.Referenční číslo H8X01019

18 250EUR

  • ≈ 440 025 CZK
  • ≈ 21 308 USD
20191874 h22 koni
Německo, Kavelstorf
Kontaktujte prodejce
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 1
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 2
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 3
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 4
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (19)

Cat 301.8-05A

Mini rýpadlo
20211366 h22 koni
Německo, Nimburg

22 000EUR

  • ≈ 530 442 CZK
  • ≈ 25 686 USD
20211366 h22 koni
Německo, Nimburg
Kontaktujte prodejce
CAT 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 1
CAT 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 2
CAT 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 3
CAT 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 4
CAT 301.8 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (50)

CAT 301.8

Mini rýpadlo
2023577 h
Nizozemsko, Vuren
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo CAT03018HH8X09299

21 500EUR

Aukce
  • ≈ 518 386 CZK
  • ≈ 25 102 USD
2023577 h
Nizozemsko, Vuren
Kontaktujte prodejce
CAT 301.6 - Mini rýpadlo: obrázek 1
CAT 301.6 - Mini rýpadlo: obrázek 2
CAT 301.6 - Mini rýpadlo: obrázek 3
CAT 301.6 - Mini rýpadlo: obrázek 4
CAT 301.6 - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (10)

CAT 301.6

Mini rýpadlo
20221011 h
Německo, Deuten
Zveřejněno: 9h.

20 500EUR

  • ≈ 494 275 CZK
  • ≈ 23 935 USD
20221011 h
Německo, Deuten
Kontaktujte prodejce
Cat 301.6-05A - Mini rýpadlo: obrázek 1
Cat 301.6-05A - Mini rýpadlo: obrázek 2
Cat 301.6-05A - Mini rýpadlo: obrázek 3
Cat 301.6-05A - Mini rýpadlo: obrázek 4
Cat 301.6-05A - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (18)

Cat 301.6-05A

Mini rýpadlo
2022617 h22 koni
Německo, Glinde
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo MY602382

18 900EUR

  • ≈ 455 697 CZK
  • ≈ 22 067 USD
2022617 h22 koni
Německo, Glinde
Kontaktujte prodejce
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 1
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 2
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 3
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 4
Cat 301.8-05A - Mini rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (23)

Cat 301.8-05A

Mini rýpadlo
20192055 h22 koni
Německo, Osterrönfeld

17 900EUR

  • ≈ 431 586 CZK
  • ≈ 20 899 USD
20192055 h22 koni
Německo, Osterrönfeld
Kontaktujte prodejce

Mini rýpadlo Cat 301.8

Zobrazit podobné
Hmm, zdá se, že je položka prodána
Mini rýpadlo Cat 301.8: obrázek 1

Najděte nové nabídky v katalogu

Otevřete katalog
zoom in
Mini rýpadlo Cat 301.8: obrázek 1
See what's in stock now
Těžké stroje CATERPILLAR
4.6
2 recenzí
PRODÁNO

19 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 470 164 CZK
  • ≈ 22 767 USD

17 Červen 2026

Tento inzerát je uložen v archivu pro referenci (specifikace, obvyklá cena). Na webu nejsou žádné zastaralé inzeráty — všechny aktivní nabídky najdete níže.

Značka

Model

Referenční číslo

212446
Rok výroby

Motohodiny

2594 h
Vlastní váha

2000 kg
Lokace

Nizozemsko, Venlo
Motor/transmise
výkonnost motoru

22 koni

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Těžké stroje CATERPILLAR
4.6
2 recenzí
PRODÁNO

19 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 470 164 CZK
  • ≈ 22 767 USD

17 Červen 2026

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie a se zpracováním svých osobních údajů. Zjistit více
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Smitma B.V.