Použité kompaktory: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 364

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 19

Rozmanitá nabídka kompaktorů z celé Evropy

Kompaktory zeminy jsou určeny pro zhutňování smíšené a soudržné zeminy na rozsáhlých staveništích. Tyto zhutňovací stroje se vyrábějí v mnoha typech. Výběrem kompaktoru, který je pro určitý materiál a provozní rozsah nejvhodnější, provedete práci s maximální efektivitou díky snížení průchodů, snížení spotřeby paliva a kratší pracovní doby.

Typy kompaktorů

Jedním z nejčastějších typů zhutňovacích zařízení je vibrační kompaktor. Může být vybaven buď hladkým nebo ježkovým válcem. Kompaktory s hladkým válcem mohou být zase pro větší všestrannost volitelně vybaveny ježkovým pláštěm.

Vibrační kompaktory s hladkým válcem jsou nejúčinnější na částečně soudržné zemině se soudržným obsahem zeminy až 50 %. Co se týká strojů s ježkovým válcem, rozšiřují škálu materiálu i na zeminu s více než 50 % soudržného materiálu a větším podílem jemných částic.

Abyste dosáhli vašeho cíle a koupili použitý kompaktor od spolehlivých značek, jako je Bomag, Hamm, Caterpillar, Dynapac atd., použijte mezinárodní platformu Truck1. Naše rozsáhlá škála nabídek od zkušených prodejců z Evropy vám umožní komplexní pohled na trh s použitými kompaktory.

Počet výsledků: 364
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.