Kolesové rýpadla, kolové bagry

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 783

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 40

Náš sortiment použitých kolových rýpadel pro vaše zvláštní potřeby

Kolesové rýpadla představují populární typ těžkých zemních strojů. Jejich konstrukce se skládá z dvounápravového kolového podvozku, otočné kabiny, ramene s připojenou násadou lopaty a pracovního nástroje na konci ramene. Jelikož jsou kolová rýpadla určena především pro výkopy příkopů, otvorů a základů, jejich hlavním pracovním nástrojem je bagrovací lopata.

Lopaty se dodávají v různých tvarech velikostech. Rýpací sílu nutnou pro protažení lopaty zemí zajišťuje rameno lopaty rýpadla. Rameno se pohybuje pomocí dvou hydraulických válců naplněných olejem.

Výhody kolových rýpadel

Specifická výhoda kolových rypadel spočívá v tom, že jsou schopny jízdy na veřejných komunikacích a dosahovat rychlosti až 60 km/h. Díky tomu mohou snadno dojet na jakékoliv pracoviště, aniž by bylo nutné je přepravovat.

Při práci na staveništi by měla být kolová rýpadla podpírána výsuvnými stabilizačními opěrami, aby se zlepšila jejich stabilita.

Při hledání ojetých kolesových rýpadel na prodeji využijte katalogu Truck1. Jeho cílem je být vždy k dispozici, aby poskytl širokou nabídku od všech evropských prodejců, kteří se zabývají předními výrobci na trhu, jako jsou Liebherr, Caterpillar, Volvo, Hitachi, Atlas a mnozí další.

Počet výsledků: 783
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.