Použité kloubové dampry: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 332

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 17

Použité kloubové dampry na prodej na stránkách Truck1 vám usnadní vaše hledání

Kloubové dampry (kloubové sklápěče) patří do kategorie terénních vozidel s pohonem všech kol, které se velmi dobře přizpůsobí nerovnému terénu. Charakteristickým znakem kloubového dampru je závěs mezi kabinou a sklápěcí skříní, který rozděluje vozidlo do dvou základních částí: pohonná jednotka (obecně nazývaná traktor) vpředu a tělo sklápěče (označovaný také jako sklápěč nebo přívěs) vzadu. Na rozdíl od tradičních nákladních automobilů s návěsem je pohonná jednotka kloubového dampru trvale připojena a netvoří oddělitelné vozidlo.

Kloubové dampry: výhody a nevýhody konstrukce

Tyto sklápěče mají vynikající odpružení a trakci, stejně jako vysokou světlou výšku pro zvládání provozu v těžkém terénu, jako jsou velké ostré kameny, kašovité bahno a strmé svahy. Nicméně kloubový podvozek se vyznačuje sníženou kapacitou užitečného zatížení ve srovnání s tuhým podvozkem nákladního vozidla).

Najděte nový nebo použitý kloubový dampr na prodej zde na tržišti Truck1. Podívejte se na různé modely vyrobené společnostmi Volvo, Caterpillar, Terex atd. a porovnejte nabídky od nejlepších evropských prodejců, abyste si za přijatelnou cenu vybrali to správné vozidlo pro váš další projekt.

Počet výsledků: 332
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.