Použité jeřáby: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 1796

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 90

Hledejte na Truck1 různé typy použitých jeřábů

Jeřáby jsou vyrobeny k provádění snad nejtěžších úkolů kdekoli, kde je nutné.

Jeřáby jsou vyrobeny k provádění snad nejtěžších úkolů kdekoli, kde je nutné zvedat břemena a náklady. Jejich nosnost závisí na typu. Nejvyšší věžové jeřáby zvednou v průměru od 2 do 125 t, zatímco některé mobilní verze se mohou pochlubit neuvěřitelnou nosností 2000 t. Nosnost jeřábu závisí na vzdálenosti k břemenu: čím je břemeno blíže k jeřábu, tím lze zvednout vyšší hmotnost váhu a naopak: čím více je rameno jeřábu vysunuto, tím menší hmotnost lze do vzduchu zvednout.

Nicméně bez ohledu na typ lze všechny jeřáby vybavit různými obslužnými prvky, které jsou vhodné pro určitý druh břemen (háky, závěsy, lopatkové drapáky atd.).

Výhody použití Truck1 za účelem nalezení vhodného jeřábu na prodej

A jste na správném místě, abyste vyhledali online nejlepší nabídky jeřábů a jejich příslušenství na evropském trhu. Líbí se vám proces důkladného výběru stroje podle potřebných parametrů, nebo chcete, aby byla tato fáze provedena za vás? Každopádně jsem připraveni pomoci a odešleme váš požadavek tisícům našich prodejců, kteří představují respektované značky v oboru, jako jsou Liebherr, Grove, Demag, Tadano atd. Doporučujeme vám, abyste se ujistili, že prodejce poskytuje dostatečnou poprodejní podporu, která zaručí dlouhou životnost a uspokojivý provoz jeřábu. Dále je to výhodné z hlediska celkových nákladů na vlastnictví.

Počet výsledků: 1796
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.