Použité grejdry: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 1544

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 78

Použité grejdry na prodej na stránkách Truck1 vám usnadní vaše hledání

Grejdr je těžký stavební stroj vybavený radlicí a používá se pro vytváření hladkých, širokých a rovných povrchů. Nejčastější oblasti použití grejdrů jsou výstavby a údržby silnic. Hlavní funkcí je připravit pro vrchní pokládku asfaltu základní trať, která je široká a plochá. Tato činnost se také nazývá „dokončovací zarovnávání“, zatímco zarovnávání na hrubo“ je prováděno skrejpry a buldozery.

Konstrukce moderních grejdrů

Většina dnes vyráběných a používaných grejdrů má podobu vozidel s kloubovým rámem. Obvykle mají tři nápravy. Na jednom konci stroje je motor a kabina, která je namontována nad zadními nápravami, třetí náprava je na předním konci a radlice je uprostřed. Tento seznam Truck1 nabízí širokou škálu nových i použitých grejdrů na prodej. Spolupracujeme s důvěryhodnými evropskými prodejci, kteří jsou připraveni vám pomoci. Věnují se takovým významným společnostem v oboru, jako je Caterpillar, Volvo, Komatsu a další. Projděte nejnovější inzeráty, podívejte se na specifikace vybraných strojů a za účelem získání všech podrobností kontaktujte prodejce přímo.

Počet výsledků: 1544
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.