Použité asfaltové finišery: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 302

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 16

Různé druhy asfaltových finišerů na prodej pro vaše konkrétní požadavky podnikání

Asfaltové finišery nebo jen finišery jsou navrženy tak, aby na povrch silnice pokládaly asfalt. Kromě pokládání horké asfaltové směsi, zajišťují také menší zhutňování předtím, než bude silnice vyrovnána válci. Poblíž asfaltového finišeru je obvykle sklápěcí nákladní automobil, který zajišťuje konstantní přísun materiálu do násypky finišeru. Poté je asfalt přesunut přes dopravník na šnek, který rozprostře materiál před hladicí lištu. Nakonec hladicí lišta vezme zásobu asfaltu a umístí ji přes šířku silnice a zároveň poskytne primární zhutnění materiálu.

Jak profitovat z online tržiště Truck1

Asfaltové finišery se dodávají v různých velikostech. Abyste nalezli ten správný, který splní vaše požadavky, prozkoumejte speciální katalog Truck1. Shromáždili jsme cenově dostupné nabídky použitých asfaltových finišerů od nejlepších evropských obchodníků tak, abychom uspokojili vaše potřeby. Použijte filtry na levé straně a upřesněte vyhledávání podle jednoho z předních výrobců: Dynapac, Vögele, Bitelli, ABG a další.

Počet výsledků: 302
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.