Použité dampry: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 901

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 46

Nakupujte a prodávejte použité dampry za výhodných podmínek prostřednictvím Truck1

Dampr je druh nákladního vozidla navrženého k přemisťování sypkého materiálu z jednoho místa na druhé (často na staveništích). Vyložení je zajištěno pomocí hydraulických prvků, které zvedají otevřenou ložnou plochu nahoru tak, aby se její obsah vyložil na zem.

Dampry jsou k dispozici v různých konfiguracích jednotlivě určených k provedení určitého úkolu. Jejich hlavní oblasti použití jsou stavebnictví, těžební průmysl a infrastruktura (silnice, mosty, tunely atd.).

Nejčastější typy damprů

  • kloubové dampry
  • dampry s tuhým rámem / nákladní vozidla na kámen
  • pásové dampry
  • mini dampry

Úplná nabídka populárních modifikací damprů je k dispozici zde na Truck1. Po zvolení kategorie vašeho zájmu si můžete prohlédnout nejnovější inzeráty. Spolupracujeme s důvěryhodnými evropskými prodejci, kteří nabízí na prodej dampry od předních světových výrobců, jako je Volvo, Caterpillar, Terex a další.

Počet výsledků: 901
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.