Čerpadla na vodu: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 184

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 10

Jednoduché vyhledávání čerpadel na vodu od nejlepších značek

Čerpadla na vodu pomáhají přesouvat vodu pomocí mechanické činnosti. Jsou určeny především pro odvodňovací činnosti, aby minimalizovaly prostoje způsobené velkými dešti. Klíčové parametry, které je třeba mít na paměti při výběru nejvhodnějšího čerpadla na vodu, jsou následující: výkon, nízké prostoje, životnost a cena.

Populární typy čerpadel na vodu

Dva nejběžnější typy čerpadel na vodu zahrnují odstředivá čerpadla a objemová dávkovací čerpadla. Pomocí odstředivých čerpadel je voda přepravována, jak se rotační kinetická energii mění na hydrodynamickou energii vodního toku. Objemová dávkovací čerpadla dodávají pevně stanovené množství toku díky mechanickému smršťování a rozšiřování pružné membrány. Navíc tyto dva hlavní typy mají širokou škálu možností, které jsou použity s ohledem na vaše konkrétní potřeby projektu.

Hledejte cenově dostupné nabídky použitých čerpadel na vodu na prodej zde na Truck1. Obrovský výběr populárních výrobců zajišťují spolehliví prodejci z Evropy. Pro další informace o konkrétních podmínkách každého prodejce se obraťte přímo na prodejce telefonicky nebo pomocí formuláře s příslušnou ukázkou na webových stránkách.

Počet výsledků: 184
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.