Použité buldozery: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 2737

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 137

Najděte, porovnejte a vyberte si buldozer na Truck1

Buldozer (tento termín se často zkracuje na „dozer“) je silný stroj, který je v přední části vybaven velkou kovovou deskou (radlicí) pro odtlačení zeminy a kamenů za účelem vytvoření rovných ploch. Také buldozery jsou obecně v zadní části vybaveny drápacím zařízením (rozrývač) pro uvolnění zhutněných materiálů.

Buldozery jsou používány pro širokou škálu činností na staveništích, v dolech a lomech, továrnách s těžkým průmyslem a dokonce i na vojenských základnách. Tento všestranný typ strojů je schopný mělkého kopání, rozprostření půdy vysypané z nákladních vozidel, vyrovnání povrchu kolem nakládacího zařízení, odstranění různých překážek. Navíc jsou buldozery efektivní z hlediska některých typů výkopových prací.

Buldozery: přehled konstrukce

Základní traktor pro buldozer je nejčastěji namontován na pásech. Tyto stroje jsou také známé jako pásové buldozery a jsou určeny především do náročného terénu. Někdy se buldozery vyrábějí jako těžká vozidla s pohonem všech kol.

Radlice se obvykle zvedají a spouštějí pomocí hydraulických pístů. Pokud jde o jejich umístění, mohou být radlice upevněny buď přímo přes rám, nebo v úhlu. V druhém případě se používají další „naklápěcí válce“ ke změně úhlu při pohybu.

Rozrývač může představovat jednu jednotku (jeden zub) nebo skupinu dvou či více jednotek (rozrývače s několika zuby).

V tomto katalogu Truck1 najdete na prodej stovky použitých buldozerů. Snažíme se poskytovat našim návštěvníkům široký výběr od kompetentních evropských prodejců. Zvolte to, co vám nejvíce vyhovuje od společnosti Caterpillar, Komatsu, Liebherr a dalších výrobců.

Počet výsledků: 2737
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.