Použitá betonářská technika: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 1360

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 68

Nakupujte a prodávejte použitou betonářskou techniku za výhodných podmínek

Pro každého dodavatele je zásadní, aby měl nezbytnou sadu nástrojů, která mu umožní řádně odvést práci související s betonem. Tento druh práce je zvláštním tím, že jakmile se mokrý beton začne lít, je třeba být připraven a jednat rychle. Právě správná betonářská technika může být značným přínosem.

Nejčastější typy betonářské techniky

Míchačky na betonové směsi jsou základními stroji na staveništi. Ať se již míchání provádí na nákladním voze, v přenosné míchačce nebo kolečku, měla by být technika dostatečně spolehlivá, aby poskytla maximální pevnost a trvanlivost betonové směsi. Jiné typy betonářské techniky zahrnují čerpadla na beton, betonárky, vybavení pro obrubníky a kanály a další nástroje.

Na tržišti Truck1 máme obrovský výběr betonářské techniky na prodej. Pomocí naší snadné navigace budete mít přístup ke stovkám nových i použitých strojů se širokým výběrem nabídek od předních výrobců, jako je Mercedes-Benz, MAN, Iveco, Putzmeister a další. Abyste nalezli přesný betonářský stroj, který bude vyhovovat vašim potřebám podnikání, můžete kontaktovat naše spolehlivé evropské prodejce telefonicky nebo pomocí speciálního kontaktního formuláře na webu.

Počet výsledků: 1360
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.