Použité mobilní jeřáby: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 655

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 33

Naše nabídka mobilních jeřábů na prodej napříč Evropou

Mobilní jeřáby (automobilové jeřáby) jsou nejlepší stroje určené k přesunu nákladu v situacích, kde je vyžadována mobilita a vysoká rychlost vozidla. Pokud jde o nosnost nákladu, dělí se mobilní jeřáby do několika podskupin. Existují 10-40tunové, 40-160tunové a 160 a více tunové mobilní jeřáby. Než si použitý jeřáb koupíte, budete se muset rozhodnout ohledně maximální hmotnosti nákladu a koupit stroj s malým rozdílem nosnosti. Délka zvedacího ramene ukazuje maximální výšku zvedání nákladu.

Další technické podrobnosti o mobilních jeřábech

Manipulační rádius je vzdálenost od rotující plošiny po střed ústí háku. Co se týká konstrukce zvedacího ramene, mezi nejpopulárnější patří teleskopická zvedací ramena. Skládají se z několika sekcí. Nejrobustnější zvedací ramena mají vejcovitý tvar. Podvozek je stejný jako u standardního vozidla. Počet náprav a konfigurace kol jsou velmi důležité vlastnosti samotného podvozku. Chcete-li vybrat vhodný podvozek, měli byste vzít v úvahu podmínky používání jeřábu, například typ povrchu pracovního prostoru, hmotnost zvedaného nákladu a minimální rádius, který může základní podvozek poskytnout.

Počet výsledků: 655
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.