Použité míchačky betonu Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 516

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 26

Najděte použité míchačky betonu, které jsou k dispozici u předních evropských prodejců

Míchačky betonu patří k nejčastěji používaným zařízením na staveništi. Jsou navrženy tak, aby smíchaly cement, vodu a také písek nebo štěrk a vytvořily beton. Uvnitř těchto speciálních strojů se běžně pro míchání složek používá rotující buben.

Existují speciální domíchávače betonu, které jsou zkonstruované pro dodávku betonu na staveniště. Buď se naloží suchými materiály a napustí vodou a míchání je prováděno během přepravy nebo mohou být naloženy materiálem namíchaným před nakládkou v betonárce. V případě dopravy je tekutý stav materiálu udržovaný pomocí míchání nebo otáčení bubnu.

Míchačky betonu mají obvykle dvě a více náprav. Počet náprav závisí na zatížení a místní legislativě, která reguluje přípustné zatížení na silnici.

Zvolte uživatelsky nejpříjemnější službu na Truck1

Využijte mezinárodní platformu Truck1, abyste koupili nebo prodali použité míchačky betonu. Více než deset let se snažíme poskytovat vám kvalitní kolekci nejnovějších nabídek od nejlepších evropských prodejců. Projděte katalog a podívejte se na celou škálu míchaček betonu vyrobených renomovanými značkami, jako je Mercedes-Benz, MAN, Iveco, Renault a další.

Počet výsledků: 516
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.