Použitá čerpadla na beton: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 308

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 16

Nakupujte a prodávejte použitá čerpadla na beton z Evropy a celého světa

Čerpadla na beton jsou určena pro přenos tekutého betonu čerpáním. Obecně se rozlišují dva hlavní typy čerpadel na beton.

Zvláštnosti čerpadel na beton podle typů

První typ je známý jako výložníkové čerpadlo nebo čerpadlo namontované na nákladní vozidlo. Představuje statické čerpadlo, které je namontováno na podvozek nákladního vozidla a jeho výhodou je dálkově ovládaný otočný robotický výložník, který zajišťuje přesné umístění betonu. Výložníková čerpadla jsou vhodná zejména pro velké stavební projekty, protože zvládají čerpání extrémně velkých objemů v kratší době. Druhý nejčastější typ je označován jako čerpadlo s potrubím. Jedná se o čerpadlo na beton namontované na přívěsu a vybavené ocelovým nebo pružným potrubím, které je propojeno. Tato vedení, nebo také hadice, jsou navržena tak, aby dosáhla na jakékoli místo, kde je třeba beton dopravit. Pravidlem je, že čerpadla s vedením provádějí čerpání nižší rychlostí než výložníková čerpadla, takže se používají pro betonářské práce menšího objemu.

Mezinárodní webové stránky Truck1 mají mnoho speciálních nabídek použitých čerpadel betonu na prodej. Bez ohledu na druh betonářské techniky, kterou potřebujete, jsou naši spolehliví prodejci z Evropy vždy připraveni vám pomoci získat správné vybavení od renomovaných výrobců: Mercedes-Benz, MAN, Putzmeister a další.

Počet výsledků: 308
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.