Stavební technika na prodej, koupit ojetých vozidel na Truck1
Česko - Český | EUR
00
Přihlaste se nebo se zaregistrujte
Katalog
Prodat
Podat inzerát
Druh
Termín „stavební technika“ používá jako obecné označení pro různá těžká vozidla a jiné vybavení speciálně určené k provádění specifických prací při stavbách a opravách budov a silnic, ale také v důlním průmyslu. V závislosti na oblasti použití se stavební technika rozděluje do velkého počtu kategorií. Různé typy zařízení v některých kategoriích se navíc liší svou funkcí. V první řadě můžeme rozlišovat samohybná vozidla (kolová nebo pásová) a stacionární stroje, které se přepravují pomocí speciálních návěsů s nízkým rámem.

Klasifikace stavební techniky podle způsobu používání

  • zemní stroje (rypadla, nakladače, buldozery);
  • betonářská technika (míchačky betonové směsi, čerpadla pro beton);
  • stavební vozidla (tuhé nebo kloubové sklápěčky);
  • zvedací zařízení a zařízení pro manipulaci s materiálem (autojeřáby, pracovní plošiny);
  • silniční stroje (grejdry, válce, pokladače asfaltové směsi).
Nákup a prodej těžkotonážního vybavení vyžaduje profesionální přístup a zkušenosti. To jsou hlavní kritéria, která online platforma Truck1 používá při vybírání evropských dodavatelů pro spolupráci. Náš katalog nabízí k prodeji široký výběr použité stavební techniky vyrobené předními světovými značkami, jako Caterpillar, Hitachi, Komatsu, Liebherr, Volvo a mnoho dalších.
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.