Hmm, zdá se, že je položka prodána

Vysokozdvižný vidlicový vozík Mitsubishi FG15N

vysokozdvižný vidlicový vozík Mitsubishi FG15N

Kontaktovat prodejce

Privacy policy
  • Specifikace
  • Popis

Specifikace

Obecné informace
ZnačkaMITSUBISHI
ID8650
Rok výroby2007
Motohodiny16000 h
Ložná váha1500 kg
Výška zdvihu4310 mm
Stavební výška2200 mm
Vzdálenost těžiště500 mm
Typ stožárutriplex
Motor/transmise
Druh palivaLPG

Popis

Naším cílem je dodávat zákazníkům spolehlivé Mitsubishi FG15N vysokozdvižný vidlicový vozík, které doplňují jejich přepravní potřeby na silnici.

Rok výroby - 2007. Jednotka je přístupná v Grossbritannien, Velká Británie. Celé technické specifikace jsou uvedeny níže. Kombinace motor-transmise zahrnuje: druh paliva: LPG. Množství strojové hodiny: 16000 h. Položka stojí 5813 Euro.

S tisíci vozidel umístěnými na Truck1 Čeština vám výběr vhodného vybavení mezi Mitsubishi FG15N vysokozdvižný vidlicový vozík nezpůsobí žádný problém.

t1 test archive

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.