Hmm, zdá se, že je položka prodána

Sypač písku/ soli pro komunální/ speciální technika Unimog Salzstreuer KüpperWeisser IMSSL

sypač písku/ soli pro komunální/ speciální technika Unimog Salzstreuer KüpperWeisser IMSSL

Kontaktovat prodejce

Privacy policy
  • Specifikace
  • Popis

Specifikace

Obecné informace
ZnačkaUNIMOG
IDSST02-260019
Rok výroby2006

Popis

Usnadněte své nákupní rozhodování výběrem jedné z Unimog Salzstreuer KüpperWeisser IMSSL sypač písku/ soli uvedených na Truck1 Čeština.

Rok: 2006. To se nachází v Deutschland, Langenbach, Německo. Podrobný přehled je uveden níže. Cena položky je 9900 Euro.

Prohledejte inventář s Unimog Salzstreuer KüpperWeisser IMSSL sypač písku/ soli a najděte ziskové nabídky od důvěryhodných prodejců.

Steuerpult, Sole, Streubildverstellung, GPS-Signal

Der Unimog Salzstreuer ist ein leistunsstarkes Arbeitsgerät für den kommunalen Winterdienst. In dieser Ausführung mit 1 Kammer, 2,5m³ Ladevolumen und Steuerpult, Sole, Streubildverstellung, GPS-Signal ist der robuste Unimog Salzstreuer optimal zur Bekämpfung von Schnee- und Eisglätte geeignet. Der Antrieb über Kommunalhydraulik ermöglicht eine gleichmäßige Energieversorgung und den zuverlässigen Betrieb im Arbeitseinsatz. ...

t1 test archive

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.