




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 288EUR
Cena bez DPH
- ≈ 55 680 CZK
- ≈ 2 565 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Cena bez DPH
- ≈ 47 454 CZK
- ≈ 2 186 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 945EUR
Cena bez DPH
- ≈ 47 332 CZK
- ≈ 2 180 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Cena bez DPH
- ≈ 474 546 CZK
- ≈ 21 863 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Cena bez DPH
- ≈ 59 622 CZK
- ≈ 2 746 USD


New Holland


New Holland 2405868


New Holland 92252586



New Holland 2840515



New Holland 2840587



New Holland 2840513


New Holland 87375219



New Holland 2405855


New Holland 4574844


New Holland 4524681


New Holland 87408056


New Holland 84094139


New Holland 72182327


New Holland 4526578



New Holland 2813009




New Holland 72182689


New Holland 9804054



New Holland 84092504



New Holland 73186417


New Holland 47508496


New Holland 47565914



New Holland 4552657



New Holland 4552548



New Holland 2438601


New Holland 4526579


New Holland 87407129


New Holland 4574842



New Holland 4552656



New Holland 2405853



New Holland 4574800



New Holland 2813008


New Holland 4524965


New Holland 4524680



New Holland 2813015


THERMO KING Slxi300
7 120EUR
- ≈ 173 270 CZK
- ≈ 7 983 USD





Eurosteel HKO-2016 HHD / DL300-5





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Cena bez DPH
- ≈ 193 468 CZK
- ≈ 8 913 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 24 335 CZK
- ≈ 1 121 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 43 950 CZK
- ≈ 2 024 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 60 839 CZK
- ≈ 2 803 USD


New Holland 87407129



New Holland 2405902



New Holland 2164731


New Holland 4524683



New Holland 2405419


New Holland 87432773



New Holland 2438614



New Holland 2813015



New Holland 2813013



New Holland 2164498


New Holland 76054248



New Holland 4552603





New Holland 76093764





New Holland Kobelco
Příslušenství New Holland 300FP
Zobrazit podobnéThe seller didn't indicate the price
Tento inzerát je uložen v archivu pro referenci (specifikace, obvyklá cena). Na webu nejsou žádné zastaralé inzeráty — všechny aktivní nabídky najdete níže.
For sale 2018 New Holland 300FP 3 meter gras pick-up to fit New Holland FR series forage harvesters, including double compression rollers, hydraulic foldable wheels, 3th center wheel and automatic chain lubrication.
More information
Applicable material: Grass
Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.
The seller didn't indicate the price
Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.












