




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 271EUR
Cena bez DPH
- ≈ 55 131 CZK
- ≈ 2 547 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Cena bez DPH
- ≈ 59 477 CZK
- ≈ 2 748 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Cena bez DPH
- ≈ 47 339 CZK
- ≈ 2 187 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 931EUR
Cena bez DPH
- ≈ 46 877 CZK
- ≈ 2 166 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Cena bez DPH
- ≈ 473 391 CZK
- ≈ 21 878 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów



Metal-Technik für NEW HOLLAND TL 90
4 344EUR
- ≈ 105 457 CZK
- ≈ 4 873 USD

Metal-Technik ür NEW HOLLAND TD.5.115
4 344EUR
- ≈ 105 457 CZK
- ≈ 4 873 USD





Metal-Technik Frontlader für NEW HOLLAND TD 5050, 5030, 5020, 5010 / Ładowacz
4 344EUR
- ≈ 105 457 CZK
- ≈ 4 873 USD



Metal-Technik Ładowacz czołowu / Frontlader NEW HOLLAND TD 80D, TD 95D
4 344EUR
- ≈ 105 457 CZK
- ≈ 4 873 USD



New Holland TVT - TUZ przedni podnośnik kompletny
2 725EUR
- ≈ 66 153 CZK
- ≈ 3 057 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 60 691 CZK
- ≈ 2 804 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 43 843 CZK
- ≈ 2 026 USD





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Cena bez DPH
- ≈ 192 998 CZK
- ≈ 8 919 USD





New Holland T5.120 Dynamic Command Original NH
2 007EUR
- ≈ 48 722 CZK
- ≈ 2 251 USD




New Holland SKOVL Korn/flisskovl med CNH teleskopophæng
1 672EUR
- ≈ 40 590 CZK
- ≈ 1 875 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 24 276 CZK
- ≈ 1 121 USD





Balast obciążnik do John Deere, Deutz, Fendt, Massey Ferguson, New Holland
1 249EUR
Cena s DPH
- ≈ 30 321 CZK
- ≈ 1 401 USD





EH Palettengabel für New Holland W50 1200 mm
950EUR
- ≈ 23 062 CZK
- ≈ 1 065 USD





EH Palettengabel passend New Holland W70 2,5 t
950EUR
- ≈ 23 062 CZK
- ≈ 1 065 USD





Euroadapter Skid Steer Hoflader Radlader Euro Adapter New Holland
833EUR
- ≈ 20 222 CZK
- ≈ 934 USD





Sauermann HS 1500-KUD 1710-1KUD Automatyczny Zaczep Fendt John Deere New Holland Case IH
408EUR
- ≈ 9 904 CZK
- ≈ 457 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 9 734 CZK
- ≈ 449 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 9 734 CZK
- ≈ 449 USD





New Holland Excavator bucket New Holland Graafbak 70 cm Graafmachine Bak – 0.7 x 0.57 x 0.60– Excavator Bucket
350EUR
Cena bez DPH
- ≈ 8 496 CZK
- ≈ 392 USD


New Holland Case Obciążnik Balast 45 kg 87353832
102EUR
- ≈ 2 476 CZK
- ≈ 114 USD



New Holland 2438614



New Holland 2813015



New Holland 2813013



New Holland 2164498



New Holland 422551A1





New Holland 84136678





New Holland 86992686


Volvo L150 buckets new unused , made in Holland



New Holland 2405419


New Holland 87432773


New Holland 2164503


New Holland


New Holland 76049543


New Holland 76074486





New Holland Kobelco





New Holland 76093764



New Holland 4552603


New Holland 76054248


New Holland NH064001FCK00


New Holland 47508496


New Holland 47565914



New Holland 4552559



New Holland 4552657




New Holland 2405860



New Holland 4552809




New Holland 2405858




New Holland 72182689


New Holland 87408056


New Holland 84094139


New Holland 72182327



New Holland 4552547



New Holland 4552560



New Holland 4552548



New Holland 2438601





Lehnhoff SW F NEW Holland E 215





Lehnhof SW F aus New Holland E 215



New Holland 2813009



New Holland 2840515


New Holland 92252586



New Holland 2840587



New Holland 2840513


New Holland 87375219


New Holland 87540358


New Holland 84195553



New Holland 4574840


New Holland 4524681


New Holland RS-23.02-079



New Holland 421952A1



New Holland 2813009



New Holland RS-11.09-022



New Holland 2813011


New Holland 4526578



New Holland 2405855


New Holland 4574844
Příslušenství New Holland 273FP
Zobrazit podobné3 950EUR
Cena bez DPH
- ≈ 95 892 CZK
- ≈ 4 431 USD
7 Červen 2024
Tento inzerát je uložen v archivu pro referenci (specifikace, obvyklá cena). Na webu nejsou žádné zastaralé inzeráty — všechny aktivní nabídky najdete níže.
2008 New Holland 273FP 3 meter grass pick up to fit New Holland FR series forage harvesters, including automatic chain lubrication, nice good working pick up which is been inspected and tested.
More information
Applicable material: Grass
Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.
3 950EUR
Cena bez DPH
- ≈ 95 892 CZK
- ≈ 4 431 USD
7 Červen 2024
Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.











