Hmm, zdá se, že je položka prodána

Nový sklápěcí návěs EMIRSAN EMIRSAN 20-45 M3 HARDOX Semi Tippers Direct from Factory

Nový sklápěcí návěs EMIRSAN EMIRSAN 20-45 M3 HARDOX Semi Tippers Direct from Factory

Kontaktovat prodejce

Politika důvěrnosti
  • Specifikace
  • Popis
Specifikace
Obecné informace
ZnačkaEMIRSAN
Rok výroby2021
Nový
Stavnový
Vlastní váha7000 kg
Celková váha43000 kg
Nosnost36000 kg
Kapacita26 m³
Barvašedá
Šasi/podvěs
Podvěsvzduchový
Zvědací náprava
Zajižděcí osy
Brzdabubnová
ABS
EBS
Kola385 65 R 22,5
Karoserie
Materiál tělesaocel Hardox
Skříň pro nářadí
Držák náhradního kola
Sklápěčka s zadním vyložením
Popis

Naším cílem je dodávat zákazníkům spolehlivé EMIRSAN EMIRSAN 20-45 M3 HARDOX Semi Tippers Direct from Factory sklápěcí návěs, které doplňují jejich přepravní potřeby na silnici.

Toto užitkové vozidlo bylo vyrobeno v 2021. Jednotka je přístupná v Konya, Turecko. Celé technické specifikace jsou uvedeny níže. Vlastní váha užitkového vozidla: 7000 kg. Celková váha užitkového vozidla: 43000 kg. Součásti šasi / podvěsu: podvěs: vzduchový, zvědací náprava, zajižděcí osy, brzda: bubnová, ABS, EBS, kola: 385 65 R 22,5. Schopnost karoserie: materiál tělesa: ocel Hardox, skříň pro nářadí, držák náhradního kola, sklápěčka s zadním vyložením. Kapacita nosností je 36000 kg. Barva: šedá. Stav užitkového vozidla: nový. Položka stojí 20500 Euro.

Při hledání správných vozidel mezi EMIRSAN EMIRSAN 20-45 M3 HARDOX Semi Tippers Direct from Factory sklápěcí návěs kontaktujte prodejce a získejte všechny požadované informace.


STARTING PRICE 17000 EURO FROM MANUFACTURER

t1 test archive

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.