Použité návěsy s pochozí podlahou: najděte si nejlepší nabídku

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 148

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Nosnost, kg

Nosnost, kg

Celková váha, kg

Celková váha, kg
Stránka 1 z 8

Nákup a prodej použitých návěsů s pochozí podlahou na Truck1

Návěsy s posuvnou podlahou patří do kategorie multifunkční návěsů vybavených vodorovným systémem manipulace s nákladem. Takové přepravní jednotky jsou dokonale vhodné pro přepravu sypkých nákladů (piliny, obilí atd.). Velkou výhodou zde je konstrukce podlahy vybavená speciálními kluznými prvky, které umožňují vykládání nákladu po částech. Když vezmeme v úvahu, že se návěsy s posuvnou podlahou mohou používat také pro přepravu balených nákladů a různého zboží, představují tyto dopravní prostředky životaschopnou alternativu ke konvenčním návěsům s uzavřenou skříní, stejně jako k modelům se sklápěcí plošinou (které se široce využívají v zemědělství, zpracování dřeva a recyklačním průmyslu).

Návěsy s pochozí podlahou: přehled konstrukčního řešení

Konstrukce těchto speciálních návěsů má podlahu s hydraulickými kluznými prvky (které zajišťují rovnoměrné rozložení zátěže), pružnou nebo pevnou střechu a boční dveře.

Použité návěsy s posuvnou podlahou na prodej za příznivé ceny jsou k dispozici na Truck1. Díky speciálnímu katalogu návěsů tohoto konkrétního typu si můžete vybrat nabídku, která bude nejvíce vyhovovat potřebám Vašeho podniku. Spolupracujeme se spolehlivými evropskými dealery, kteří prodávají návěsy od nejlepších výrobců: Knapen, Schmitz.

Počet výsledků: 148
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.