Použité podvalníkové návěsy: nejlepší nabídky

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 865

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Nosnost, kg

Nosnost, kg

Celková váha, kg

Celková váha, kg
Stránka 1 z 44

Spolehlivé podvalníkové návěsy na prodej z celé Evropy

Podvalníkový návěs (s nízkou ložnou plochou) je nízká nákladní plošina, která nemá bočnice. Takový návěs je určený pro přepravu těžkých a nadměrných nákladů (včetně takových, které nelze rozmontovat a přemístit jinými dopravními prostředky). Podvalníkové návěsy vyžadují vysoce výkonné modely tahačových jednotek. Pro nakládací práce se používají zvedací nebo sklopné rampy.

Ve speciálním katalogu Truck1 jsou k mání všechny populární značky

Truck1 má uživatelsky příjemné rozhraní a navigační systém, který umožňuje vybrat si nejvhodnější použité podvalníkové návěsy na prodej od nejlepších evropských značek:

  • Goldhofer;
  • Faymonville;
  • Nooteboom Trailers;
  • Broshuis.

Technické detaily podvalníkových návěsů jsou analyzované v článku.

Náš katalog obsahuje nesčetné nabídky nízkých nákladních vozidel, připravených splnit veškeré Vaše potřeby. Chcete-li kontaktovat prodávajícího, použijte speciální kontaktní formulář přiložený ke každému inzerátů, obsahující nejoblíbenější subjekty. Prodávajícího je možné oslovit také telefonicky s použitím čísel uvedených v inzerátu a v profilu prodávajícího.

Počet výsledků: 865
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.