Použité valníkové návěsy: najděte vhodnou nabídku na Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 580

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Nosnost, kg

Nosnost, kg

Celková váha, kg

Celková váha, kg
Stránka 1 z 29

Valníkové návěsy na prodej od nejlepších prodejců z Evropy

Návěs valník patří do kategorie dopravních prostředků s otevřenou karoserií. Konstrukční provedení tohoto typu návěsu je velice prosté. Základem je rovná ložná plocha vybavená sklopnými nebo odstranitelnými bočnicemi. Jako materiál pro výrobu těchto návěsů se používá ocel nebo hliník. Dále může být návěs valník vybavený odstranitelným rámem.

Další technické specifikace valníkových návěsů

Návěsy valníky převážejí náklady, které nevyžadují speciální dopravní podmínky a jsou odolné proti vlivům okolního prostředí (např. kov, cihly, panely).

K výhodám takových vozidel patří otevřený přístup k nákladu (který zaručuje rychlé nakládání a vykládání) a nízká hmotnost konstrukce (která poskytuje vysokou zvedací kapacitu).

Chcete-li najít použité návěsy valníky na prodej, prostudujte si katalog návěsů na Truck1 a vyberte si nejvhodnější výrobek Schmitz, Krone, Pacton, Schwarzmüller nebo od jiného výrobce.

Počet výsledků: 580
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.