Použité návěsy s plachtou určené k trvalému provozu

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 1065

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Nosnost, kg

Nosnost, kg

Celková váha, kg

Celková váha, kg
Stránka 1 z 54

Velká škála použitých návěsů s plachtou na prodej z celé Evropy

Plachtové návěsy jsou nejběžněji používaným typem návěsů. Vysoce kvalitní tkanina používaná na plachty je trvanlivá a zaručuje účinnou ochranu nákladu proti vlivům okolního prostředí. Konfigurace některých návěsů zahrnuje také pohyblivé boční stěny a skládací střešní systém, který usnadňuje nakládací a vykládací práce (skládací střecha umožňuje používat manipulační jeřáb).

Zlepšete své přepravní služby pomocí Truck1

Cílem mezinárodní platformy Truck1 je pomoci Vám najít nejužitečnější plachtový návěs na prodej. K tomuto účelu jsme schopní Vám zprostředkovat co možná nejvíce nabídek dostupných na sekundárním trhu.

Spolupracujeme s kvalifikovanými prodejci z celé Evropy. Ti se specializují na nejoblíbenější výrobce plachtových návěsů: Schmitz, Krone, Kögel, Fruehauf.

Charakteristické rysy těchto vozidel jsou popsané zde. Budete-li potřebovat konkrétní detaily k nabízeným návěsům, kontaktujte přímo prodávajícího.

Počet výsledků: 1065
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.