Použité podvozky návěsů: zvolte nákup pomocí Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 13

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Pro dopravu

Pro dopravu

Nosnost, kg

Nosnost, kg

Celková váha, kg

Celková váha, kg
Stránka 1 z 1

Naše škála použitých podvozků návěsů splní vaše speciální potřeby

Návěs-podvozek sestává z univerzální nákladní plošiny (svařované nebo smontované s použitím pojistných šroubů) namontované na trvanlivém podvozku. Jinými slovy, jedná se o základní konstrukci návěsu použitou k montáži různých typů otevřených a uzavřených karoserií s určitým funkčním účelem. Podvozek návěsu se tedy může použít k vyrobení různých druhů návěsů.

Co je třeba vzít v úvahu?

Nejžádanějšími modely v kategorii návěsů-podvozků jsou ty, které mají tři nápravy. Existují rovněž modely s větším počtem náprav (osm nebo dokonce ještě více). Takové podvozky jsou určené speciálně pro přepravu mimořádně těžkých nákladů. Dále mohou být návěsy-podvozky vybavené systémem zvedání jedné nebo více náprav, který šetří pneumatiky.

Cílem Truck1 je pomoci Vám s výběrem vhodného vozidla. Naše skladové zásoby použitých návěsů-podvozků na prodej od špičkových výrobců, jako jsou Krone, Schmitz nebo Pacton, představují souhrn nejnovějších nabídek od předních evropských prodejců pro komerční přepravu.

Počet výsledků: 13
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.