Použité návěsy pro přepravu automobilů určené k trvanlivému provozu

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 79

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Nosnost, kg

Nosnost, kg

Celková váha, kg

Celková váha, kg
Stránka 1 z 4

Použité návěsy pro přepravu automobilů za příznivé ceny na Truck1

Návěsy na přepravu automobilů představují speciální typ návěsů, které se používají pro přepravu těžkotonážních vozidel, automobilů, stavebních a zemědělských strojů po veřejných silnicích.

V závislosti na kategorii přepravovaných jednotek mají návěsy na přepravu automobilů jednu nebo dvě úrovně. Obecně má nástavba návěsů na přepravu automobilů lehkou a pevnou konstrukci.

Další technické detaily k návěsům pro přepravu automobilů

Pro účinnou ochranu nákladu před jakýmkoli poškozením během přepravních operací mohou být návěsy na přepravu automobilů vybavené plachtou a sklopnými bočnicemi.

Současné modely návěsů na přepravu automobilů jsou vybavené speciálními upevňovacími mechanismy, které zaručují rovnoměrné rozložení zátěže a také spolehlivé upnutí nákladu. Při nakládání a vykládání návěsu se používají různé druhy ramp, takže nejsou zapotřebí žádné další pomůcky.

Lídry trhu v tomto segmentu jsou Lohr (francouzská značka) a Kässbohrer (německá značka). Pokud hledáte použitý návěs na přepravu automobilů na prodej, je Vám k službám mezinárodní platforma Truck1. V našem katalogu najdete nabídky od nejlepších evropských prodejců. Budete-li mít zájem o další informace ke kterékoli dopravní jednotce na seznamu, kontaktujte prodávajícího.

Počet výsledků: 79
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.