Použité chladicí návěsy budou vaší optimální volbou

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 561

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Pro dopravu

Pro dopravu

Nosnost, kg

Nosnost, kg

Celková váha, kg

Celková váha, kg
Stránka 1 z 29

Nabízíme širokou paletu chladicích návěsů od nejlepších prodejců z celé Evropy

Chladírenský návěs je určený pro přepravu zboží, které vyžaduje přesnou regulaci teploty. Tento typ návěsů se hodí stejně tak k udržování teplot pod nulou, jako nad nulou. To je možné díky chladicímu agregátu vybavenému vlastním motorem a tepelně izolované karoserii, která se dodává v různých konfiguracích.

Jednoduché vyhledávání chladírenských návěsů na prodej umožňuje mezinárodní online platforma Truck1. Stovky nabídek shromážděných na jednom místě zvyšují Vaše šance, že najdete nejvhodnější vozidlo odpovídající Vašim požadavkům.

Ve speciálním katalogu Truck1 jsou k mání všechny populární značky

Náš katalog obsahuje návěsy od předních dodavatelů na trhu:

  • Schmitz
  • Krone
  • Kögel
  • Lamberet

Při výběru správného chladírenského návěsu si prostudujte informace o prodávajícím a důkladně se zaměřte na všechny technické specifikace vybraného modelu. Podrobné informace o chladírenských návěsech můžete získat zde.

Počet výsledků: 561
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.