Návěsy na prodej, koupit ojetých vozidel na Truck1
Česko | EUR
0
Přihlásit se / Registrace
Katalog
Prodat
Podat inzerát
Reklama

говорим по-русски

www.dingemanse.nl

+31 164612460

Návěsy


Návěsy patří mezi typy přívěsů používané pro přepravu nákladů. Návěsů existují různé varianty, ale všechny mají podobnou konstrukci. Každý typ návěsu sestává z plošiny pro převoz nákladu, spojené pomocí vahadlové nápravy s podvozkem tahače. Následkem toho se část celkové hmotnosti návěsu přenáší na nápravy tahače.

Plošina pro převoz nákladu je konstrukčně rozdělená na podvozek (šasi) a samotnou ložnou plochu. Užitečné zatížení ložné plochy a její stabilita přímo závisí na technických vlastnostech podvozku. Současné modely návěsů jsou vybavené vzduchovými měchy, které absorbují rázy z vozovky, takže zaručují stabilitu konstrukce a s ní související bezpečnost nákladu. Další důležitou konstrukční součástí je rám. Pevný rám přitom přispívá ke snížení kritického zatížení ložné plochy návěsu.

Kombinace tahačové jednotky s různými typy návěsů se široce využívají pro přepravu nákladů. Použití návěsů pomáhá optimalizovat vozový park nákladních automobilů, šetří čas a snižuje výdaje za palivo.

Použité návěsy na prodej jsou k nalezení v katalogu Truck1. Nabízíme návěsy od oficiálních výrobců, ale také od špičkových evropských dodavatelů užitkových vozidel. Díky Truck1 vždy najdete nejvhodnější modely Schmitz, Kögel, Krone, Fruehauf, Schwarzmüller a dalších značek.

Přední prodejci
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.
MBS Transport Refrigeration Ltd
Cartrade Gebrauchtwagen GmbH
Cartrade Gebrauchtwagen GmbH
ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH
ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH
P. Mostert Import-Export B.V.
P. Mostert Import-Export B.V.
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.
t1 old