Přepravníky automobilů, vyvážecí soupravy

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 201

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Ujeté kilometry km

Ujeté kilometry km

Vzorec počet kol vozidla z toho hnaných

Vzorec počet kol vozidla z toho hnaných

Celková váha, kg

Celková váha, kg

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 11
Přeprava vozidel je podstatnou součástí dopravního provozu. Optimalizace nákladů a personálních zdrojů si vyžaduje používání speciálních plošin nazývaných přepravníky automobilů, nebo též nosiče automobilů. Přepravníky automobilů jsou zkonstruované pro přepravu drahých automobilů, a proto jsou poptávané prodejci vozidel. Výhody přepravníků automobilů ve srovnání s jinými dopravními prostředky pro střední vzdálenosti jsou následující:
  • Dodávka až do showroomu prodávajícího;
  • Urychlení nakládacích prací (každý nosič automobilů je upravený pro nezávislé nakládání vozidel);
  • Úspora paliva (oproti jízdě každého automobilu zvlášť);
  • Bezpečnost přepravovaných vozidel;
  • Vysoká kapacita nosiče automobilů (která překračuje kapacitu přepravního kontejneru).
Používání přepravníků automobilů snižuje mzdové a cestovní náklady a výlohy; přitom zároveň vylučuje poškození nových vozidel během přepravy.

Zde si můžete přečíst o nejlepších značkách přepravníků automobilů, zvláštnostech jejich používání a o tom, jak je vybírat. Tyto informace Vám pomohou koupit přepravník automobilů přesně podle svých přání!

Počet výsledků: 201
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.