Euro 6 - Náhradní díly pro SCANIA na prodej, koupit na Truck1

Náhradní díly pro SCANIA
Euro 6

Počet výsledků: 117
Třídit podle
Třídit podle
Relevance
Data – počínaje novými
Data – počínaje staršími
Ceny – počínaje levnějšími
Ceny – počínaje dražšími
Roku výroby – počínaje novými
Roku výroby – počínaje staršími
Značky, modelu
1 / 6
Třídit podle
Třídit podle
Relevance
Data – počínaje novými
Data – počínaje staršími
Ceny – počínaje levnějšími
Ceny – počínaje dražšími
Roku výroby – počínaje novými
Roku výroby – počínaje staršími
Značky, modelu
SCANIA
Scania COMPLETE (without ECU) DC09112 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 1
Scania COMPLETE (without ECU) DC09112 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 2
Scania COMPLETE (without ECU) DC09112 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 3
Scania COMPLETE (without ECU) DC09112 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 4
Scania COMPLETE (without ECU) DC09112 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (10)

Scania COMPLETE (without ECU) DC09112

Motor pro Nákladní auto
2013
Polsko, Kalisz
Zveřejněno: 5d.
Zjistit cenu
2013
Polsko
Kontaktujte prodejce
Scania COMPLETE XPI 410, 2014, EURO 6, DC13115, VERY GOOD CONDITION   Scania - Motor pro Nákladní auto: obrázek 1
Scania COMPLETE XPI 410, 2014, EURO 6, DC13115, VERY GOOD CONDITION   Scania - Motor pro Nákladní auto: obrázek 2
Scania COMPLETE XPI 410, 2014, EURO 6, DC13115, VERY GOOD CONDITION   Scania - Motor pro Nákladní auto: obrázek 3
Scania COMPLETE XPI 410, 2014, EURO 6, DC13115, VERY GOOD CONDITION   Scania - Motor pro Nákladní auto: obrázek 4
Scania COMPLETE XPI 410, 2014, EURO 6, DC13115, VERY GOOD CONDITION   Scania - Motor pro Nákladní auto: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

Scania COMPLETE XPI 410, 2014, EURO 6, DC13115, VERY GOOD CONDITION Scania

Motor pro Nákladní auto
Vhodné pro modely: Scania
Polsko, Kalisz
Zveřejněno: 5d.
Zjistit cenu
Vhodné pro modely: Scania
Polsko
Kontaktujte prodejce
Scania DC16102 - Motor: obrázek 1
Scania DC16102 - Motor: obrázek 2
Scania DC16102 - Motor: obrázek 3
Scania DC16102 - Motor: obrázek 4

Scania DC16102

Motor
2015Vhodné pro modely: 2742 R580Nahrazuje OEM: 2407458 5725122 577310
Estonsko, Maardu
Zveřejněno: 5d.Referenční číslo 69

6 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 157 272 CZK
  • ≈ 7 483 USD
2015Vhodné pro modely: 2742 R580Nahrazuje OEM: 2407458 5725122 577310
Estonsko
Kontaktujte prodejce
Katalysator SCR Euro 6 SCANIA R580 - 2137226 2442152 2237111 - Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto: obrázek 1
Katalysator SCR Euro 6 SCANIA R580 - 2137226 2442152 2237111 - Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto: obrázek 2
Katalysator SCR Euro 6 SCANIA R580 - 2137226 2442152 2237111 - Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto: obrázek 3

Katalysator SCR Euro 6 SCANIA R580 - 2137226 2442152 2237111

Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto
Nahrazuje OEM: 2137226 2442152 2237111
Německo, Tempelhof Bezirk
Zveřejněno: 6d.Referenční číslo REF-K7110-N

2 941EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 71 159 CZK
  • ≈ 3 386 USD
Nahrazuje OEM: 2137226 2442152 2237111
Německo
Kontaktujte prodejce
Katalysator SCR Euro 6 SCANIA R580 - 2137226 2442152 2237111 - Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto: obrázek 1
Katalysator SCR Euro 6 SCANIA R580 - 2137226 2442152 2237111 - Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto: obrázek 2
Katalysator SCR Euro 6 SCANIA R580 - 2137226 2442152 2237111 - Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto: obrázek 3

Katalysator SCR Euro 6 SCANIA R580 - 2137226 2442152 2237111

Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto
Nahrazuje OEM: 2137226 2442152 2237111
Německo, Tempelhof Bezirk
Zveřejněno: 6d.Referenční číslo REF-K7110

2 268EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 54 875 CZK
  • ≈ 2 611 USD
Nahrazuje OEM: 2137226 2442152 2237111
Německo
Kontaktujte prodejce
Vorkatalysator DOC Euro 6 SCANIA V8 - 2545392 2776626 - Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto: obrázek 1
Vorkatalysator DOC Euro 6 SCANIA V8 - 2545392 2776626 - Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto: obrázek 2
Vorkatalysator DOC Euro 6 SCANIA V8 - 2545392 2776626 - Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto: obrázek 3
Vorkatalysator DOC Euro 6 SCANIA V8 - 2545392 2776626 - Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto: obrázek 4

Vorkatalysator DOC Euro 6 SCANIA V8 - 2545392 2776626

Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto
Nahrazuje OEM: 2545392 2776626
Německo, Tempelhof Bezirk
Zveřejněno: 6d.Referenční číslo REF-K7107

638EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 15 436 CZK
  • ≈ 734 USD
Nahrazuje OEM: 2545392 2776626
Německo
Kontaktujte prodejce
Vorkatalysator DOC Scania V8 Euro 6 - 2137587 - Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto: obrázek 1
Vorkatalysator DOC Scania V8 Euro 6 - 2137587 - Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto: obrázek 2
Vorkatalysator DOC Scania V8 Euro 6 - 2137587 - Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto: obrázek 3

Vorkatalysator DOC Scania V8 Euro 6 - 2137587

Katalyzátor výfukových plynů pro Nákladní auto
Nahrazuje OEM: 2137587
Německo, Tempelhof Bezirk
Zveřejněno: 6d.Referenční číslo REF-K7109

651EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 15 751 CZK
  • ≈ 749 USD
Nahrazuje OEM: 2137587
Německo
Kontaktujte prodejce
Scania P 420  - Motor pro Nákladní auto: obrázek 1
Scania P 420  - Motor pro Nákladní auto: obrázek 2
Scania P 420  - Motor pro Nákladní auto: obrázek 3
Scania P 420  - Motor pro Nákladní auto: obrázek 4

Scania P 420

Motor pro Nákladní auto
2023Nahrazuje OEM: DC13 17580000 km
Švédsko, Arvika
Zveřejněno: 9d.Referenční číslo 136131
Zjistit cenu
2023Nahrazuje OEM: DC13 17580000 km
Švédsko
Kontaktujte prodejce
Scania DC13 164 DC13.164   Scania DC13 164 truck - Motor pro Nákladní auto: obrázek 1
Scania DC13 164 DC13.164   Scania DC13 164 truck - Motor pro Nákladní auto: obrázek 2
Scania DC13 164 DC13.164   Scania DC13 164 truck - Motor pro Nákladní auto: obrázek 3
Scania DC13 164 DC13.164   Scania DC13 164 truck - Motor pro Nákladní auto: obrázek 4
Scania DC13 164 DC13.164   Scania DC13 164 truck - Motor pro Nákladní auto: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (7)

Scania DC13 164 DC13.164 Scania DC13 164 truck

Motor pro Nákladní auto
2020Vhodné pro modely: Scania DC13 164 truckNahrazuje OEM: DC13.164, DC13.164
Španělsko, San Javier
Zveřejněno: 12d.
Zjistit cenu
2020Vhodné pro modely: Scania DC13 164 truckNahrazuje OEM: DC13.164, DC13.164
Španělsko
Kontaktujte prodejce
Scania R-Serie NextGen Mega Instrumentenpaneel Scania 2717542 - Palubní deska pro Nákladní auto: obrázek 1
Scania R-Serie NextGen Mega Instrumentenpaneel Scania 2717542 - Palubní deska pro Nákladní auto: obrázek 2
Scania R-Serie NextGen Mega Instrumentenpaneel Scania 2717542 - Palubní deska pro Nákladní auto: obrázek 3

Scania R-Serie NextGen Mega Instrumentenpaneel Scania 2717542

Palubní deska pro Nákladní auto
Vhodné pro modely: Scania R-Serie NextGen MegaNahrazuje OEM: 2717542,2802940,3100044
Nizozemsko, Veghel
Zveřejněno: 12d.Referenční číslo BP0859693_UP-191778

595EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 14 396 CZK
  • ≈ 685 USD
Vhodné pro modely: Scania R-Serie NextGen MegaNahrazuje OEM: 2717542,2802940,3100044
Nizozemsko
Kontaktujte prodejce
Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC13 148 450 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 1
Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC13 148 450 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 2
Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC13 148 450 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 3
Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC13 148 450 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 4
Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC13 148 450 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (5)

Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC13 148 450 2294618

Motor pro Nákladní auto
2019Vhodné pro modely: Scania R-Serie NextGenNahrazuje OEM: 2294618,575989,575317,2159847,2133515,2507706,2452544,2225331,578000,575992,2364500,1.40025,050300130000,20050713000537100 km
Nizozemsko, Veghel
Zveřejněno: 18d.Referenční číslo G2153-191309

14 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 361 725 CZK
  • ≈ 17 212 USD
2019Vhodné pro modely: Scania R-Serie NextGenNahrazuje OEM: 2294618,575989,575317,2159847,2133515,2507706,2452544,2225331,578000,575992,2364500,1.40025,050300130000,20050713000537100 km
Nizozemsko
Kontaktujte prodejce
Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC13 165 500 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 1
Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC13 165 500 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 2
Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC13 165 500 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 3
Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC13 165 500 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 4
Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC13 165 500 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC13 165 500 2294618

Motor pro Nákladní auto
2020Vhodné pro modely: Scania R-Serie NextGenNahrazuje OEM: 2294618,2159847,2905954,577448,575989,2452544,2225331,575992,2364500437198 km
Nizozemsko, Veghel
Zveřejněno: 19d.Referenční číslo G2733-191277

17 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 434 312 CZK
  • ≈ 20 666 USD
2020Vhodné pro modely: Scania R-Serie NextGenNahrazuje OEM: 2294618,2159847,2905954,577448,575989,2452544,2225331,575992,2364500437198 km
Nizozemsko
Kontaktujte prodejce
Scania R-Serie NextGen Instrumentenpaneel Scania 2717542 - Palubní deska pro Nákladní auto: obrázek 1
Scania R-Serie NextGen Instrumentenpaneel Scania 2717542 - Palubní deska pro Nákladní auto: obrázek 2
Scania R-Serie NextGen Instrumentenpaneel Scania 2717542 - Palubní deska pro Nákladní auto: obrázek 3

Scania R-Serie NextGen Instrumentenpaneel Scania 2717542

Palubní deska pro Nákladní auto
Vhodné pro modely: Scania R-Serie NextGenNahrazuje OEM: 2717542,2802940,3100044
Nizozemsko, Veghel
Zveřejněno: 19d.Referenční číslo BP0859693_UP-191470

595EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 14 396 CZK
  • ≈ 685 USD
Vhodné pro modely: Scania R-Serie NextGenNahrazuje OEM: 2717542,2802940,3100044
Nizozemsko
Kontaktujte prodejce
Scania P-Serie NextGen Combi-Instrument Scania 2717540 - Palubní deska pro Nákladní auto: obrázek 1
Scania P-Serie NextGen Combi-Instrument Scania 2717540 - Palubní deska pro Nákladní auto: obrázek 2
Scania P-Serie NextGen Combi-Instrument Scania 2717540 - Palubní deska pro Nákladní auto: obrázek 3

Scania P-Serie NextGen Combi-Instrument Scania 2717540

Palubní deska pro Nákladní auto
Vhodné pro modely: Scania P-Serie NextGenNahrazuje OEM: 2717540,2717544,2717225,2797424,2797228,2801311,2802938,2802942,2839600,2863485,2868366,2870417,2914824,2943791,2994191,3029711,3069731,3086788,3100042,3111299,3139221,3165898
Nizozemsko, Veghel
Zveřejněno: 19d.Referenční číslo BP0870190_YP-191362

795EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 19 235 CZK
  • ≈ 915 USD
Vhodné pro modely: Scania P-Serie NextGenNahrazuje OEM: 2717540,2717544,2717225,2797424,2797228,2801311,2802938,2802942,2839600,2863485,2868366,2870417,2914824,2943791,2994191,3029711,3069731,3086788,3100042,3111299,3139221,3165898
Nizozemsko
Kontaktujte prodejce
Scania P-Serie Motor Scania DC09 134 360 2040538 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 1
Scania P-Serie Motor Scania DC09 134 360 2040538 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 2
Scania P-Serie Motor Scania DC09 134 360 2040538 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 3
Scania P-Serie Motor Scania DC09 134 360 2040538 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 4
Scania P-Serie Motor Scania DC09 134 360 2040538 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

Scania P-Serie Motor Scania DC09 134 360 2040538

Motor pro Nákladní auto
2017Vhodné pro modely: Scania P-SerieNahrazuje OEM: 2040538,2499929,1541166,575999,572118,2054325,1858300,577355,1921883,2245533,2027592,2491720,2055382,2042566,2251976,2226164,2364639266895 km
Nizozemsko, Veghel
Zveřejněno: 25d.Referenční číslo G2877-190521

5 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 143 964 CZK
  • ≈ 6 850 USD
2017Vhodné pro modely: Scania P-SerieNahrazuje OEM: 2040538,2499929,1541166,575999,572118,2054325,1858300,577355,1921883,2245533,2027592,2491720,2055382,2042566,2251976,2226164,2364639266895 km
Nizozemsko
Kontaktujte prodejce
Scania S-Serie NextGen Motor Scania DC13 141 410 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 1
Scania S-Serie NextGen Motor Scania DC13 141 410 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 2
Scania S-Serie NextGen Motor Scania DC13 141 410 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 3
Scania S-Serie NextGen Motor Scania DC13 141 410 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 4
Scania S-Serie NextGen Motor Scania DC13 141 410 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

Scania S-Serie NextGen Motor Scania DC13 141 410 2294618

Motor pro Nákladní auto
2018Vhodné pro modely: Scania S-Serie NextGenNahrazuje OEM: 2294618,2581369,577362,575989,2452544,575992513360 km
Nizozemsko, Veghel
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo G2736-189459

13 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 337 530 CZK
  • ≈ 16 060 USD
2018Vhodné pro modely: Scania S-Serie NextGenNahrazuje OEM: 2294618,2581369,577362,575989,2452544,575992513360 km
Nizozemsko
Kontaktujte prodejce
Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC16 118 650 2296542 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 1
Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC16 118 650 2296542 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 2
Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC16 118 650 2296542 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 3
Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC16 118 650 2296542 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 4
Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC16 118 650 2296542 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (8)

Scania R-Serie NextGen Motor Scania DC16 118 650 2296542

Motor pro Nákladní auto
2019Vhodné pro modely: Scania R-Serie NextGenNahrazuje OEM: 2296542,2719938,2452546,575988,577375,2680200,3008072,3167255770111 km
Nizozemsko, Veghel
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo G2740-179749

14 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 361 725 CZK
  • ≈ 17 212 USD
2019Vhodné pro modely: Scania R-Serie NextGenNahrazuje OEM: 2296542,2719938,2452546,575988,577375,2680200,3008072,3167255770111 km
Nizozemsko
Kontaktujte prodejce
Scania Motor Scania DC13 311A 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 1
Scania Motor Scania DC13 311A 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 2
Scania Motor Scania DC13 311A 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 3
Scania Motor Scania DC13 311A 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 4

Scania Motor Scania DC13 311A 2294618

Motor pro Nákladní auto
Vhodné pro modely: ScaniaNahrazuje OEM: 2294618,2133515,575989,1541161,2507706,575317,2452544,1858297,578000,575992,1921892,2027590,2055381,2042568,2140532,2169725,2225484,2364375,2929222,1510903196c,DC13 311A,1.40025,20050713000,0503001300001 km
Nizozemsko, Veghel
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo G2860-189126

24 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 603 682 CZK
  • ≈ 28 725 USD
Vhodné pro modely: ScaniaNahrazuje OEM: 2294618,2133515,575989,1541161,2507706,575317,2452544,1858297,578000,575992,1921892,2027590,2055381,2042568,2140532,2169725,2225484,2364375,2929222,1510903196c,DC13 311A,1.40025,20050713000,0503001300001 km
Nizozemsko
Kontaktujte prodejce
Scania Motor Scania DC13 311A 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 1
Scania Motor Scania DC13 311A 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 2
Scania Motor Scania DC13 311A 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 3
Scania Motor Scania DC13 311A 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 4
Scania Motor Scania DC13 311A 2294618 - Motor pro Nákladní auto: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

Scania Motor Scania DC13 311A 2294618

Motor pro Nákladní auto
Vhodné pro modely: ScaniaNahrazuje OEM: 2294618,2133515,575989,1541161,2507706,575317,2452544,1858297,578000,575992,1921892,2027590,2055381,2042568,2140532,2169725,2225484,2364375,2929222,1510903196c,DC13 311A,1.40025,20050713000,0503001300001 km
Nizozemsko, Veghel
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo G2860-187753

24 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 603 682 CZK
  • ≈ 28 725 USD
Vhodné pro modely: ScaniaNahrazuje OEM: 2294618,2133515,575989,1541161,2507706,575317,2452544,1858297,578000,575992,1921892,2027590,2055381,2042568,2140532,2169725,2225484,2364375,2929222,1510903196c,DC13 311A,1.40025,20050713000,0503001300001 km
Nizozemsko
Kontaktujte prodejce
Scania R-Serie NextGen Sideskirt Set Scania 2623617 - Karoserie a exteriér pro Nákladní auto: obrázek 1
Scania R-Serie NextGen Sideskirt Set Scania 2623617 - Karoserie a exteriér pro Nákladní auto: obrázek 2
Scania R-Serie NextGen Sideskirt Set Scania 2623617 - Karoserie a exteriér pro Nákladní auto: obrázek 3
Scania R-Serie NextGen Sideskirt Set Scania 2623617 - Karoserie a exteriér pro Nákladní auto: obrázek 4
Scania R-Serie NextGen Sideskirt Set Scania 2623617 - Karoserie a exteriér pro Nákladní auto: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (15)

Scania R-Serie NextGen Sideskirt Set Scania 2623617

Karoserie a exteriér pro Nákladní auto
2019Vhodné pro modely: Scania R-Serie NextGenNahrazuje OEM: 2623617,2338003,2337981,2716021,2338061
Nizozemsko, Veghel
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo G2600-188983

995EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 24 074 CZK
  • ≈ 1 145 USD
2019Vhodné pro modely: Scania R-Serie NextGenNahrazuje OEM: 2623617,2338003,2337981,2716021,2338061
Nizozemsko
Kontaktujte prodejce
1 / 6
123456
Stránka 1 z 6

Náhradní díly pro SCANIA : přehled trhu

Nejoblíbenější modely

4, G, P, R, S

Hlavní místa nákupu

Nizozemsko (Nabídky: 47), Itálie (Nabídky: 30), Polsko (Nabídky: 10), Litva (Nabídky: 6), Rumunsko (Nabídky: 6)

Technické specifikace

Cena, EUR295–24 950
Rok2014–2024
T1 new listing page - Náhradní díly pro SCANIA
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.