122800 2013 Rok, 2-osý Manipulační technika na prodej na Truck1

Manipulační technika
2013 Rok, 2-osý

Počet výsledků: 6
na leasing
Třídit podle
Třídit podle
Relevance
Data – počínaje novými
Data – počínaje staršími
Ceny – počínaje levnějšími
Ceny – počínaje dražšími
Roku výroby – počínaje novými
Roku výroby – počínaje staršími
Značky, modelu
Třídit podle
Třídit podle
Relevance
Data – počínaje novými
Data – počínaje staršími
Ceny – počínaje levnějšími
Ceny – počínaje dražšími
Roku výroby – počínaje novými
Roku výroby – počínaje staršími
Značky, modelu
2013
Linde H40T-02 EVO Forklift  - LPG / Gas - 6 Cilinder - Bouwjaar 2013 - 4 Ton - Draaiuren 2527 - Very Good Condition ! - Plynový vysokozdvižný vozík: obrázek 1
Linde H40T-02 EVO Forklift  - LPG / Gas - 6 Cilinder - Bouwjaar 2013 - 4 Ton - Draaiuren 2527 - Very Good Condition ! - Plynový vysokozdvižný vozík: obrázek 2
Linde H40T-02 EVO Forklift  - LPG / Gas - 6 Cilinder - Bouwjaar 2013 - 4 Ton - Draaiuren 2527 - Very Good Condition ! - Plynový vysokozdvižný vozík: obrázek 3
Linde H40T-02 EVO Forklift  - LPG / Gas - 6 Cilinder - Bouwjaar 2013 - 4 Ton - Draaiuren 2527 - Very Good Condition ! - Plynový vysokozdvižný vozík: obrázek 4
Linde H40T-02 EVO Forklift  - LPG / Gas - 6 Cilinder - Bouwjaar 2013 - 4 Ton - Draaiuren 2527 - Very Good Condition ! - Plynový vysokozdvižný vozík: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

Linde H40T-02 EVO Forklift - LPG / Gas - 6 Cilinder - Bouwjaar 2013 - 4 Ton - Draaiuren 2527 - Very Good Condition !

Plynový vysokozdvižný vozík
2013LPG/benzín2527 hVýška zdvihu: 3000 mmLožná váha: 4000 kg
Nizozemsko, Holten
Zveřejněno: 5d.Referenční číslo CB1245

12 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 313 334 CZK
  • ≈ 14 909 USD
2013LPG/benzín2527 hVýška zdvihu: 3000 mmLožná váha: 4000 kg
Nizozemsko
Kontaktujte prodejce
JCB 535-95 Telescopic basket lift - Teleskopický manipulátor: obrázek 1
JCB 535-95 Telescopic basket lift - Teleskopický manipulátor: obrázek 2
JCB 535-95 Telescopic basket lift - Teleskopický manipulátor: obrázek 3
JCB 535-95 Telescopic basket lift - Teleskopický manipulátor: obrázek 4
JCB 535-95 Telescopic basket lift - Teleskopický manipulátor: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (14)

JCB 535-95 Telescopic basket lift

Teleskopický manipulátor
2013diesel6013 h
Maďarsko, XVIII. kerület
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo PLK522

40 600EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 982 345 CZK
  • ≈ 46 743 USD
2013diesel6013 h
Maďarsko
Kontaktujte prodejce
Manitou MRT 2150 Rotating telehandler - Teleskopický manipulátor: obrázek 1
Manitou MRT 2150 Rotating telehandler - Teleskopický manipulátor: obrázek 2
Manitou MRT 2150 Rotating telehandler - Teleskopický manipulátor: obrázek 3
Manitou MRT 2150 Rotating telehandler - Teleskopický manipulátor: obrázek 4
Manitou MRT 2150 Rotating telehandler - Teleskopický manipulátor: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (26)

Manitou MRT 2150 Rotating telehandler

Teleskopický manipulátor
20137778 h
Maďarsko, XVIII. kerület
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo PLK497

122 800EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 2 971 231 CZK
  • ≈ 141 382 USD
20137778 h
Maďarsko
Kontaktujte prodejce
Hyster H8.0FT9 - Plynový vysokozdvižný vozík: obrázek 1
Hyster H8.0FT9 - Plynový vysokozdvižný vozík: obrázek 2
Hyster H8.0FT9 - Plynový vysokozdvižný vozík: obrázek 3
Hyster H8.0FT9 - Plynový vysokozdvižný vozík: obrázek 4
Hyster H8.0FT9 - Plynový vysokozdvižný vozík: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (16)

Hyster H8.0FT9

Plynový vysokozdvižný vozík
2013LPG17892 hVýška zdvihu: 5420 mmLožná váha: 8000 kg
Nizozemsko, Tilburg
Zveřejněno: 4měs. Referenční číslo BE2788

15 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 385 921 CZK
  • ≈ 18 363 USD
2013LPG17892 hVýška zdvihu: 5420 mmLožná váha: 8000 kg
Nizozemsko
Kontaktujte prodejce
Haulotte HTL3614 - Teleskopický manipulátor: obrázek 1
Haulotte HTL3614 - Teleskopický manipulátor: obrázek 2
Haulotte HTL3614 - Teleskopický manipulátor: obrázek 3
Haulotte HTL3614 - Teleskopický manipulátor: obrázek 4
Haulotte HTL3614 - Teleskopický manipulátor: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (24)

Haulotte HTL3614

Teleskopický manipulátor
2013diesel3454 hVýška zdvihu: 14000 mm
Nizozemsko, Jonkersland
Zveřejněno: 6měs.

26 750EUR

  • ≈ 647 234 CZK
  • ≈ 30 797 USD
2013diesel3454 hVýška zdvihu: 14000 mm
Nizozemsko
Kontaktujte prodejce
Terberg YT222 4x2 | TERMINAL TRUCK * NL KENTEKEN - Terminálový traktor: obrázek 1
Terberg YT222 4x2 | TERMINAL TRUCK * NL KENTEKEN - Terminálový traktor: obrázek 2
Terberg YT222 4x2 | TERMINAL TRUCK * NL KENTEKEN - Terminálový traktor: obrázek 3
Terberg YT222 4x2 | TERMINAL TRUCK * NL KENTEKEN - Terminálový traktor: obrázek 4
Terberg YT222 4x2 | TERMINAL TRUCK * NL KENTEKEN - Terminálový traktor: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (18)

Terberg YT222 4x2 | TERMINAL TRUCK * NL KENTEKEN

Terminálový traktor
2013diesel43606 h
Nizozemsko, Goes
Zveřejněno: 8měs. Referenční číslo 3445-TH

32 750EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 792 409 CZK
  • ≈ 37 705 USD
2013diesel43606 h
Nizozemsko
Kontaktujte prodejce

Ceny za Manipulační technika

T1 new listing page - Manipulační technika
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.