Vychystávací vozíky

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 537

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Druh paliva

Druh paliva

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Ložná váha, kg

Ložná váha, kg

Výška zdvihu, mm

Výška zdvihu, mm
Stránka 1 z 27

Nejlepší vozíky pro vyzvedávání objednávek z celé Evropy

Vychystávací vozíky je jednou z nejdůležitějších činností ve skladu. Součástí vyzvedávání objednávek je sběr požadovaného (objednaného) zboží a jeho přesného množství před doručením zákazníkovi. Pro tento účel jsou specificky navrženy vozíky (tzv. vozíky pro vyzvedávání objednávek), které jsou vhodné do úzkých uliček a umožňují vyzvedávat náklad a přepravovat je v určité (vhodné) výšce. Tato kategorie skladového zařízení se perfektně hodí do míst s vysokou hustotou skladovaných materiálů.

Zvolte si pohodlí, které vám nabízí speciální katalog Truck1

Objevte skvělý výběr použitých vozíků pro vyzvedávání objednávek, které jsou na prodej na Truck1, a najděte pro sebe ten nejlepší model, jenž splní vaše potřeby. Abychom vám zajistili nejlepší možné nabídky, spolupracujeme se spolehlivými dodavateli z Evropy. Díky bohaté škále výrobců, do které patří i taková lídři trhu jako Jungheinrich a Linde, můžete získat velmi slušné porovnání použitých vozíků pro vyzvedávání objednávek.

Počet výsledků: 537
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.