Stohovací vozíky

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 1050

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Ložná váha, kg

Ložná váha, kg

Výška zdvihu, mm

Výška zdvihu, mm
Stránka 1 z 53

Snadno použitelné stohovací vozíky od nejlepších značek

Ve světě skladového vybavení reprezentují stohovací vozíky zařízení, které kombinuje vlastnosti několika jiných zařízení pro manipulaci s materiály, jako například pochozí ručně ovládané paletové vozíky a standardní vozíky, na nichž operátor stojí nebo sedí.

Speciální vlastnosti stohovacích vozíků

Jsou navrženy tak, aby byly kompaktní a měly dobrou manévrovatelnost. Stohovací vozíky se používají k manipulacím s lehkými a středně těžkými paletami. Jejich malé rozměry jsou ideální pro těsné prostory, zatímco jejich kompaktní konstrukce umožňuje operátorovi výborný rozhled. Na tržišti Truck1 najdete velkou škálu vhodných stohovacích vozíků. Již více než jedno desetiletí se vám snažíme poskytovat nejlepší služby a nejaktuálnější nabídky od spolehlivých dodavatelů z celé Evropy. Probrouzdejte si tento katalog a porovnejte celou řadu stohovacích vozíků vyrobených vedoucími výrobci jako jsou Linde, BT, Still, Jungheinrich a další.

Počet výsledků: 1050
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.