Retraky

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 538

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Ložná váha, kg

Ložná váha, kg

Výška zdvihu, mm

Výška zdvihu, mm
Stránka 1 z 27

Celá řada různých použitých výsuvných vozíků na prodej z celé Evropy

Retraky (výsuvné vozíky) jsou velmi vhodné do skladů. Jak jejich název napovídá umožňuje tento typ vozíků dosáhnout na regály do velkých výšek a proto nabízí maximální využití skladovacích kapacit (výška). Má také neuvěřitelnou manévrovatelnost.

Přehled konstrukčního řešení

Retraky jsou speciálně navrženy k práci ve skladu s regály, v němž jsou úzké uličky. Konstrukce výsuvných vozíků obsahuje výsuvný mechanizmus nacházející se v přední části vozidla, pár teleskopických vidlí a držák vidlí vybavený hydraulickou sestavou. Hydraulika umožňuje vidlím pohyb nahoru a dolů a také umožňuje operátorovi zdvihat, přesouvat a upravovat polohu materiálů na výložníku.

Populární konfigurace výsuvných vysokozdvižných vozíků

  • stojící retraky;
  • obkročné retraky;
  • vozíky s dvojitým výsuvem;
Probrouzdejte se katalogem použitých vozíků s výsuvem, které jsou na prodej na Truck1, a najděte pro sebe ten nejlepší model, který splní vaše potřeby. Pomocí filtru vlevo si můžete vybrat svou oblíbenou značku (Jungheinrich, Linde, BT, Still, Crown) a zobrazit nejnovější inzeráty od spolehlivých evropských prodejců.

Počet výsledků: 538
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.