Paletové vozíky

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 1032

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Druh paliva

Druh paliva

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Ložná váha, kg

Ložná váha, kg

Výška zdvihu, mm

Výška zdvihu, mm
Stránka 1 z 52

Stovky paletových vozíků od vedoucích značek odvětví

Mezi lehká zařízení do skladu patří zajisté paletové vozíky a stohovací vozíky nejrůznějších typů Jsou navrženy pro manipulace ve stísněných podmínkách, v nichž je použití elektrických nebo naftových vysokozdvižných vozíků neekonomické. Konstrukce zdvihacího mechanismu a typů příslušenství (jeho uchycení) malých paletových vozíků je stejná jako u větších typů vozidel pro manipulaci s materiály.

Jak získat z tržiště Truck1 co nejvíce

Vytěžte z mezinárodního tržiště Truck1 co nejvíce při nákupu a prodeji použitých paletových vozíků. Pomocí naší jednoduše použitelné navigace budete mít přístup ke stovkám nabídek od vedoucích výrobců jako např. Linde, Still, Jungheinrich, Crown atd. Naše spolehlivé evropské dodavatele můžete kontaktovat pomocí telefonu nebo speciálního kontaktního formuláře nacházejícího se na stránkách a zjistit, kde se nachází nejbližší sklad zařízení a vozidel, které budou vyhovovat vašim požadavkům.

Počet výsledků: 1032
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.