Elektrické vysokozdvižné vozíky, elektrické vzv

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 790

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Druh paliva

Druh paliva

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Ložná váha, kg

Ložná váha, kg

Výška zdvihu, mm

Výška zdvihu, mm
Stránka 1 z 40

Vyhledávání elektrických vysokozdvižných vozíků různých výšek zdvihu na Truck1

Elektrické vysokozdvižné vozíky jsou většinou vhodné pro použití v interiéru. Použití elektricky poháněných vysokozdvižných vozíků ve skladech a výrobních provozech přináší řadu výhod, jako je neznečišťující a tichý provoz, plynulý chod a také dlouhá životnost.

Důraz na efektivitu

Elektrický vysokozdvižný vozík má své pozoruhodné přednosti. Ve srovnání s jinými typy vysokozdvižných vozíků je bezemisní a mnohem tišší, což znamená čistší a bezpečnější pracovní prostředí v okolí jeho provozu.

Strukturální zvláštnosti

Baterie jsou základními prvky konstrukce tohoto typu vysokozdvižných vozíků. Kromě toho, že fungují jako zdroj energie, slouží také jako protizávaží pro stabilizaci vozidla. Elektrické vysokozdvižné vozíky tak mají méně konstrukčních prvků než spalovací vozíky, což má za následek nižší náklady na údržbu a servis a delší životnost. Tento sklad Truck1 nabízí širokou škálu nových a použitých elektrických vysokozdvižných vozíků na prodej. Při hledání vhodného vysokozdvižného vozíku využijte naše pokročilé navigační techniky a výběr kompetentních evropských prodejců, kteří nabízejí spolehlivé značky jako Linde, Jungheinrich, Still, Toyota a další.

Počet výsledků: 790
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.