Elektricke tahače

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 297

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Ložná váha, kg

Ložná váha, kg

Výška zdvihu, mm

Výška zdvihu, mm
Stránka 1 z 15

Naše nabídka tažných traktorů zahrnuje nejlepší prodejce z celé Evropy

Na poli logistiky jsou tažné traktory / vozíky běžně používány k přepravě nákladů na paletách nebo surového materiálu (volně loženého). Pokud jsou připojeny tažné traktory k jednomu nebo více přívěsům, mohou přepravovat náklady i na delší vzdálenosti.

V závislosti na nákladu a na způsobu použití může být tažný traktor vybaven buď elektrickým nebo spalovacím motorem.

Elektrické tažné tahače / vozíky

Typy tažných traktorů poháněné elektrickými motory mají výhodu v tom, že jsou vybaveny dobíjecí baterií. Tento typ vozíků je vhodný pro použití v interiérech, kde jsou hladké podlahy. Tyto vozíky jsou klasifikovány podle toho, kde se nachází řidič:

  • pochozí;
  • pochozí řidič;
  • sedící řidič.

Tahače se spalovacím motorem

Tento typ vozidel je typicky poháněn benzínovými, či naftovými motory, nebo motory na LPG. Jelikož je jejich provoz spojen s vypouštěním výfukových plynů, jsou traktory se spalovacími motory určeny pro venkovní použití. Nejběžnějším typem těchto traktorů je typ se sedadlem pro řidiče, tj. řidič v něm sedí.

Chcete koupit nový tažný traktor? Truck1 nabízí širokou škálu modelů, které splní vaše přísná očekávání, dostupných od nejlepších prodejců z Evropy. Vyhledejte si dostupné traktory za příznivé ceny vyrobené vedoucími společnostmi na trhu jako Linde, Still a další.

Počet výsledků: 297
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.