Dieselové vysokozdvižné vozíky, dieselové vzv

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 1392

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Ložná váha, kg

Ložná váha, kg

Výška zdvihu, mm

Výška zdvihu, mm
Stránka 1 z 70

Naše nabídka dieselových vysokozdvižných vozíků na prodej z celé Evropy

Dieselový vysokozdvižný vozík je nejlepší volbou, pokud se od vozíku očekává náročná práce. Pro tento účel bývají dieselové vozíky největšími a nejvýkonnějšími typy vysokozdvižných vozíků. Dieselové motory umožňují provoz vysokozdvižných vozíků po delší dobu. Provoz na vznětový motor má však i svá slabá místa. Těmi hlavními jsou emise paliva a hluk, které omezují používání vysokozdvižných vozíků v interiéru. V případě venkovního provozu jsou však dieselové vysokozdvižné vozíky špičkové.

Vyberte si pohodlí speciálního katalogu Truck1

Mezinárodní tržiště Truck1 je online platforma pro vyhledávání různých typů manipulačních vozidel. Náš katalog vám pomůže najít vhodného "obchodního partnera" z tisíců vysokozdvižných vozíků v Evropě na prodej.

Existuje velké množství dieselových vysokozdvižných vozíků předních světových značek, jako jsou:

  • Linde;
  • Toyota;
  • Hyster;
  • Still.
Při výběru prodejce doporučujeme zohlednit význam kvalitního poprodejního servisu. Můžete využít informace o prodejcích v jejich nabídkách nebo napsat dotaz na potřebné údaje prostřednictvím speciálního formuláře umístěného za každým inzerátem.

Počet výsledků: 1392
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.