Dondi Vitis 2L Pro leasing

picture_as_pdf

Výpočet leasingové splátky

Počáteční poplatek
Okres leasingu, měsíců
Míra leasingu

13 900 EUR

Počáteční cena13900 EUR

Koupit Dondi

picture_as_pdf
  • Specifikace
  • Popis
Specifikace
Obecné informace
Referenční číslo991000701091660
Rok výroby2020
Popis

mit Ölkühler, mit Scheibensechen, mit Unterstockmessern, mit hydr. Anfahrschutz über Tastbügel, mit Dreipunktanbau, mit Zustreicher, mit hydr. Verstellung, verschiedene Geräte montierbar

Žádost o kalkulaci leasingu: sklizňové zařízení na vinnou révu

Politika důvěrnosti

Truck1 mezinárodní platformou vychází vstříc nabídkou nákladních vozidel na leasing, jehož prostřednictvím si můžete posílí vaše podnikání. Zkontrolujte, zda je sklizňové zařízení na vinnou révu Dondi Vitis 2L Pro vhodný pro vaše podnikání. Toto nákladní auto bylo vyrobeno v roce 2020. Nabídka je k dispozici v Wichernstr. 2, Německo. Objevovat další technické charakteristiky. Obraťte se na prodejce za leasing stáhni vozík za výhodných podmínek.

t1 test leasing ad

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.