Leasing nákladních aut na Truck1
Katalog
Prodat
Podat inzerát

Leasing nákladních automobilů

Kupujte nákladní automobily, stavební techniku a zemědelské stroje na leasing s minimální finanční zátěži. Pomůžeme obnovit vozový park rychle a bez potíží. Zbývá jen vybrat potřebnou komerční techniku!

Na naších stránkách si můžete pořídit na leasing tahače, nákladní auta, vyklápěcí auta, stavební techniku a zemědelskou techniku, jakékoliv komerční vozidla, která jsou nezbytná pro vaše podnikání.

Stručně řečeno, schéma leasingového obchodu je taková: jste najdete dodavatele, vybíráte vám potřebnou techniku nebo vozidla, leasingová společnost si koupí je, pojistí je a předá vám do užívání. Vy pouze zaplatíte zálohu (zpravidla je to 20 až 40 % od celkové ceny), a pak z příjmů, které získáte z provozu vozidel, hradíte leasingové splátky.

Zároveň zachovávate oběžné prostředky vaší společnosti a také výrazně šetříte na daních. Po skončení doby trvání leasingové smlouvy přechází vozidla do vašeho vlastnictví za hodnotu zbývající po splácení splátek. Podrobnější vysvětlení nájdete dále.

Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.