Komunální/ Speciální technika na prodej, koupit ojetých vozidel na Truck1
Česko - Český | EUR
00
Přihlaste se nebo se zaregistrujte
Katalog
Prodat
Podat inzerát
Komunální vozidla patří do kategorie speciálních strojů, které používají komunální služby pro údržbu a opravy městské infrastruktury. Různé druhy komunálních vozidel umožňují snížit množství manuální práce a optimalizují tak pracovní proces. Komunální vozidla jsou klasifikovaná podle vykonávaných funkcí: svoz odpadu, úklid ulic, zpracování tekutého a pevného odpadu, čištění kanalizace. Hlavní typy komunálních vozidel:
  • vozidla na odvoz odpadků;
  • zametače;
  • vysávací vozidla;
  • odtahovky;
  • komunální traktory.
Další skupina speciálních dopravních jednotek zahrnuje vozidla záchranných služeb, např. hasičské vozy a sanitky. Všechny uvedené typy strojů můžete snadno najít v katalogu Truck1. Ten obsahuje nabídky k prodeji od nejlepších evropských dodavatelů, kteří se specializují na použitá komunální vozidla, a dává přednost takovým oblíbeným značkám, jako jsou DAF, Mercedes-Benz, Volvo nebo MAN.
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.