Najít PORSCHEPřejít na nabídky PORSCHE
Otevřete katalog
Inzerát Osobní auto PORSCHE CAYENNE GTS již není dostupný, ale našli jsme podobné nabídky (4)
Podobné nabídky:
Nejvhodnější
Porsche Cayenne GTS 550 koni 2021 rok TOP - Osobní auto: obrázek 1
Porsche Cayenne GTS 550 koni 2021 rok TOP - Osobní auto: obrázek 2
Porsche Cayenne GTS 550 koni 2021 rok TOP - Osobní auto: obrázek 3
Porsche Cayenne GTS 550 koni 2021 rok TOP - Osobní auto: obrázek 4
Porsche Cayenne GTS 550 koni 2021 rok TOP - Osobní auto: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (42)

Porsche Cayenne GTS 550 koni 2021 rok TOP

Osobní auto
Polsko, Kobyłka
Zveřejněno: 18d.

85 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 2 063 502 CZK
  • ≈ 95 367 USD
Polsko, Kobyłka
Kontaktujte prodejce
Porsche Cayenne 3.6 V6 Automatik Vollleder HU neu - Osobní auto: obrázek 1
Porsche Cayenne 3.6 V6 Automatik Vollleder HU neu - Osobní auto: obrázek 2
Porsche Cayenne 3.6 V6 Automatik Vollleder HU neu - Osobní auto: obrázek 3
Porsche Cayenne 3.6 V6 Automatik Vollleder HU neu - Osobní auto: obrázek 4
Porsche Cayenne 3.6 V6 Automatik Vollleder HU neu - Osobní auto: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (14)

Porsche Cayenne 3.6 V6 Automatik Vollleder HU neu

Osobní auto
Německo, Schwelm
Zveřejněno: 1měs.

6 990EUR

  • ≈ 169 692 CZK
  • ≈ 7 842 USD
Německo, Schwelm
Kontaktujte prodejce
2010 Porsche Panamera Automobile - Osobní auto: obrázek 1
2010 Porsche Panamera Automobile - Osobní auto: obrázek 2
2010 Porsche Panamera Automobile - Osobní auto: obrázek 3
2010 Porsche Panamera Automobile - Osobní auto: obrázek 4
2010 Porsche Panamera Automobile - Osobní auto: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

2010 Porsche Panamera Automobile

Osobní auto
2010140062 km
Španělsko, Ocaña
Zveřejněno: 8d.
Aukce
2010140062 km
Španělsko, Ocaña
Kontaktujte prodejce
Porsche 911/991 TARGA 3.0GTS 450 Carte Grise Française - Osobní auto: obrázek 1
Porsche 911/991 TARGA 3.0GTS 450 Carte Grise Française - Osobní auto: obrázek 2
Porsche 911/991 TARGA 3.0GTS 450 Carte Grise Française - Osobní auto: obrázek 3
Porsche 911/991 TARGA 3.0GTS 450 Carte Grise Française - Osobní auto: obrázek 4
Porsche 911/991 TARGA 3.0GTS 450 Carte Grise Française - Osobní auto: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (50)

Porsche 911/991 TARGA 3.0GTS 450 Carte Grise Française

Osobní auto
201837031 km
Poškozený
Francie, Huttenheim
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo 250205

44 900EUR

  • ≈ 1 090 014 CZK
  • ≈ 50 376 USD
201837031 km
Damaged
Francie, Huttenheim
Kontaktujte prodejce

Osobní auto PORSCHE CAYENNE GTS

Zobrazit podobné
Hmm, zdá se, že je položka prodána
Osobní auto PORSCHE CAYENNE GTS: obrázek 1

Najděte nové nabídky v katalogu

Otevřete katalog
zoom in
Osobní auto PORSCHE CAYENNE GTS: obrázek 1
See what's in stock now
PRODÁNO

The seller didn't indicate the price

Tento inzerát je uložen v archivu pro referenci (specifikace, obvyklá cena). Na webu nejsou žádné zastaralé inzeráty — všechny aktivní nabídky najdete níže.

Značka

Referenční číslo

07011691
Rok výroby

Ujeté kilometry

5898 km
Vlastní váha

2220 kg
Lokace

Nizozemsko, Nieuwerkerk a/d IJssel
Motor/transmise
druh paliva

benzín
výkonnost motoru

405 koni
motor

V8
Šasi/podvěs
vzorec počet kol vozidla z toho hnaných

4x4
plný pohon

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

PRODÁNO

The seller didn't indicate the price

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

🍪 Soubory cookie

Soubory cookie a další technologie používáme k zajištění funkčnosti našich webových stránek, integraci sociálních médií, personalizaci obsahu a reklam a analýze návštěvnosti našich webových stránek. Zásady ochrany osobních údajů

Kliknutím na tlačítko "Přijmout vše" souhlasíte s používáním souborů cookie pro všechny výše uvedené účely. Své volby můžete také nakonfigurovat kliknutím na "Přizpůsobit".

Své rozhodnutí můžete také kdykoli změnit nebo vznést námitku proti používání souborů cookie kliknutím na "Nastavení souborů cookie" v dolní části každé stránky.

S vaším svolením používají naši reklamní partneři cookies a identifikátory ke zpracování údajů o procházení a interakcích pro personalizovanou reklamu. Svůj souhlas můžete kdykoli změnit nebo odvolat v nastavení cookies.
t1 old test archive
t1 test archive - Other machinery
t1 test archive - Van Vliet Trucks Holland B.V.