Nový obráběcí stroj New ETNP32

picture_as_pdf

3 999 EUR

Cena bez DPH

Druh

Nový obráběcí stroj

Země

Polsko

Telefonní číslo

+486021771......

Zveřejněno: 17d.
picture_as_pdf
  • Specifikace
  • Popis
Specifikace
Obecné informace
Nový
Stavnový
Barvamodrý
Popis

Naším cílem je dodávat zákazníkům spolehlivé New ETNP32 obráběcí stroj, které doplňují jejich přepravní potřeby na silnici.

To se nachází v Goświnowice, Polsko. Hlavní technické detaily jsou následující. Barva: modrý. Stav užitkového vozidla: nový. Cena položky je 3999 Euro.

Při hledání správných vozidel mezi New ETNP32 obráběcí stroj kontaktujte prodejce a získejte všechny požadované informace.


A BRAND NEW CRIMPING MACHINE. IT IS ALREADY ASSEMBLED, TESTED AND FILLED WITH HIGH QUALITY HYDRAULIC OIL HV46. IT IS READY TO BE USED AND IT THIS CONDITION IS DELIBVERED TO A CUSTOMER. IDEAL FOR CRIMPING IN WORKSHOPS AND PRODUCTION PROCES AS WELL.

SPECYFICATION IN THE PICTURE

CONTACT: show contacts

show contacts

Žádost o podrobnější informace
Prodejce

EURO-TRAK-NYSA KRYSTYNA FUŁAT

EURO-TRAK-NYSA KRYSTYNA FUŁAT

location_on

Poland, Goświnowice

phone_iphone
access_time

Prodejce místní čas — 06:25


Kontaktovat prodejce

Politika důvěrnosti

t1 test unit EURO-TRAK-NYSA KRYSTYNA FUŁAT

t1 test unit Jiná technika

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.